Šovā “Balss maskā” dotie solījumi netiek aizmirsti. Baiba Sipeniece‑Gavare lec Daugavā!

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

3 komentāri
Šovā “Balss maskā” dotie solījumi netiek aizmirsti. Baiba Sipeniece‑Gavare lec Daugavā!

Divas dienas pirms muzikālā šova “Balss maskā” otrās sezonas fināla, detektīvu komandas dalībniece Baiba Sipeniece-Gavare un raidījuma vadītājs Mārtiņš Spuris steidz pildīt doto solījumu!

Pirms nepilnām divām nedēļām, redzot šova dalībnieka Planētas priekšnesumu, Baiba Sipenice-Gavare visai Latvijai deva solījumu. Ja atklāsies, ka zem maskas ir Māris Grigalis, tad viņa stāvus leks Daugavā! Šiem vārdiem pievienojās arī šova vadītājs Mārtiņš Spuris.

Baiba Sipeniece-Gavare
šova “Balss maskā” detektīve

Kaut kāds velns Māri Grigali dīdīja piedalīties šovā “Balss maskā”. Es nespēju noticēt, ka viņš ir zem maskas, tāpēc es arī pateicu tos liktenīgos vārdus: “Ja zem Planētas maskas apakšā ir Māris Grigalis, tad es stāvus lekšu Daugavā!” Es nezinu, kāpēc to darīju.

Piektdienas, 7. maija, pēcpusdienā abi drosmīgie devās uz Daugavas krastu, kāpa uz kuģīša, lai pierādītu, ka pateiktus vārdus atpakaļ nepaņemsi!

Izrādās, Baibai šī nemaz nav pirmā pelde, viņa jau paspējusi ielīst Amatas upes aukstajā ūdenī. Taču Mārtiņš gan sen nav peldējis, arī pagājušo gadu viņam neizdevās atrast laiku ūdens priekiem, tāpēc ar nelielu satraukumu gaida brīdi, kad leks ūdenī. Baiba sola, ka Mārtiņu turēs pie rokas.

Atbalstīt avantūrā ieradušies arī pārējie komandas biedri, kuri gan neticēja, ka solījums tiks turēs! Attālināti no malas visu vēro arī Samanta Tīna, kura pašlaik atrodas pašizolācijā pirms došanās uz Eirovīziju.

Jānis Šipkēvics
šova “Balss maskā” detektīvs

Es domāju, ka tas ir kārtējais radio jociņš, nevar būt, ka tik pieredzējis ētera cilvēks var neatbildēt par saviem vārdiem. Īstenībā tas pierādīs trīs lietas. Pirmkārt, ka viņai ir laba veselība. Otrkārt, ka viņa tur doto vārdu,. Treškārt, Baiba ir vieda, jo tagad visi baseini ir ciet – viņa izdomāja veidu, kā ielēkt vislielākajā Latvijas baseinā.

Arī Jānis Krīvēns skatās visai skeptiski.

Jānis Krīvēns
šova “Balss maskā” detektīvs

Es patiesībā nebiju gaidījis, domāju, ka tie paliks tukši vārdi, kā parasti mūsu šovbiznesā tā notiek. Visu cieņu Mārtiņam un Baibai, es tā nevarētu!

Klātesot arī Mārim Grigalim un pārējiem detektīviem, Baiba un Mārtiņš sadūšojās un ieleca aukstajā Daugavas ūdenī! Ar lepnumu paziņojot: “Esam sveiki un veseli! Kas vēl var vairāk sildīt par apziņu, ka uz mums var paļauties!”

3 komentāri