tv3.lv

Sportiskā ģimene no Pierīgas dalās idejās, kā aktīvi pavadīt laiku ārpus mājām

Kuplā Ābeļkalnu ģimene no Pierīgas ir aktīva dzīvesveida piekritēji. Sākoties siltākam laikam jau paspējuši izbaudīt garus velobraucienus, taču ziemas periodā priecājās uz kalniņa, slidoja un slēpoja.

2021. gada 19. aprīlī 20:46

Rēzija stāsta, ka parasti mamma ir pirmā, kas izpētījusi vietas, kurp varētu doties. Tālāk jau seko apspriešanās ar pārējiem ģimenes locekļiem un plānu kalšana brīvdienām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nedēļas nogalēs Ābeļkalnu ģimene iecienījusi doties pārgājienos un kārtīgi saelpoties svaigu gaisu – pastaigu maršrutu meklē krietnu gabalu ārpus Rīgas, lai varētu distancēties no apkārtējiem.

Inga
organizē ģimenes braucienus

Mani jau dažreiz sauc par pilotu, jo man karte ir priekšā – tur ir daudz atzīmētu vietu, bet arī vienkārši braucot, ieraugām kaut ko un saprotam, ka varam apstāties un iepazīt kādu vietu.

Vēl ģimenei patīk vakarus īsināt, spēlējot prāta un galda spēles. Starp citu, Ābeļkalni reģistrējuši dalību arī ģimeņu ZZ čempionātā un jau paspējuši izpildīt vairākus uzdevumus. Piemēram, pateicoties dalībai čempionātā, ģimene ieviesusi jaunu likumu – pie maltītes nelietot telefonus.

Ābeļkalni turpina pildīt uzdevumus un šoreiz ķērušies pie uzdevumu ar nosaukumu “Atrodi 5 atšķirības”. Ģimene uzņēmusi divas fotogrāfijas, kurās apslēptas piecas atšķirības. Vēl joprojām ikvienai ģimenei ir iespēja reģistrēt savu dalību čempionātā. Papildu informācija: zzcempionats.lv.

Starp citu, ZZ čempionāts šogad nav aizmirsis par saviem galvenajiem atbalstītājiem – skolām un skolotājiem, kam par godu vienmēr arī vērienīgais čempionāts noticis. Tāpēc, piesakoties ZZ čempionātam, skolas vecuma bērniem pie reģistrācijas ir jānorāda skola, kuru viņi apmeklē. Aktīvākās skolas saņems aizraujošu saliedēšanās un kopā būšanas piedzīvojumu 500 eiro vērtībā (pēc izvēles – pārgājiens klātienē vai pasākums tiešsaistes platformā).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm