tv3.lv

Sūdzas par pārāk netīrām lielveikala "Domina" ģērbtuvēm 

Māris kopā ar bērniem apmeklējis “Dominā” esošo veikalu “New yorker”, taču no tā izgājis bez pirkumiem un pavisam dusmīgs. Veikala pārģērbšanās kabīnes esot bijušas ļoti netīras.

2020. gada 22. septembrī 10:00

Telefonsarunā ar “Bez Tabu” žurnālistu Māris norāda, ka tik netīras ģērbtuves redzējis pirmo reizi. Ģimene ielūkojusies vairākās ģērbtuvēs, taču visas bijušas netīras, tādēļ pieņēma lēmumu veikalā neko neiegādāties un doties projām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māris
Sašutis par netīrību “New Yorker” ģērbtuvēs

Tur putekļu slānis tāds, ka … Vienkārši… Cilvēki mēra arī bikses, ne tur noģērbties, neko. Neviens negāja iekšā, cilvēki gar malām gāja un ģērbās. Visas piecas ģērbtuves bija tādas. Ar bērniem aizgājām, neviens neko piemērīt nevar. Drausmīgs tas putekļu slānis. Tādi savēlušies kunkuļos… Esmu tādu redzējis, kad telpu mēnešiem neslauka, uzpūš un putekļi saveļas kunkuļos. Bija briesmīgs sašutums, gribas piemērīt drēbes, bet nav kur. Ir kabīnes, bet tur ieiet nav iespējams.

Veselības inspekcijā raidījumam norāda, ka iestādes darbinieki šādām lietām uzmanību nepievērš. Tīrība uzņēmumu telpās ir paša komersanta atbildība.

“Bez Tabu” ar slēpto kameru apseko vairākus veikalus gan tirdzniecības centrā “Domina”, gan citviet Rīgā. Darba dienas vidū klientu nav daudz. “Dominā” veikala “New Yorker” ģērbtuves izkārtotas vairākās vietās. Vienu no tām apmeklē arī “Bez tabu”, taču netīrību ģērbtuvē nemana.

“Bez Tabu” sazinās arī ar veikala “New Yorker” vadītāju Latvijā, kura sākotnēji sola komentāru, taču pēc divām dienām domas pēkšņi maina. “Aicinātu klientus ar pretenzijām un ieteikumiem vērsties pie veikala personāla, kā arī būt saprotošākiem un cilvēcīgākiem,” norāda reģionālā vadītāja Ieva Kalpiņa.

Stiliste Krista Timze savulaik strādājusi daudzos apģērbu veikalos un norāda, ka putekļu kārta rodas tieši no daudzajiem apģērbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krista Timze
stiliste

Kabīnes mēdz būt netīras ar putekļiem. Apģērbs rada putekļus, jebkuram, kurš vismaz dienu ir strādājis veikalā, tas ir skaidrs. Kabīnes ir veikala reputācija. Ja man nepatīk, kā tur izskatās, var aiziet līdz darbiniekiem un to pateikt. Domāju, ka ikviens darbinieks kabīni satīrīs. Esmu pārliecināta, ka kabīnes tiek tīrītas vairākas reizes dienā.

Šobrīd kabīņu tīrībai tiekot pievērsta krietni lielāka uzmanība nekā pirms vairākiem gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm