Šveicieši runā latviski, kanādieši fano par Latviju, Rīgā iemaldījies soms: hokeja svētki uzņem apgriezienus

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu (PČ) hokejā iesākusi ļoti nepārliecinoši – ar diviem zaudējumiem. Mūsu izlases fani, lai gan tic izlasei, līdz galam nav atraisījušies līksmībā, savukārt citu valstu izlašu līdzjutēji, kuru atbalstītās komandas spēlē pārliecinošāk, jaudīgi pieskandina Rīgu, novēroja “Bez Tabu”.

Nedēļas nogalē “Bez Tabu” komanda devās hokeja atmorsfēras caurstrāvotajās Rīgas ielās. Gan oficiālajā fanu zonā pie “Arēnas Rīga”, gan Vecrīgā īpaši skaļi bija fani no Čehijas un Slovākijas. Savukārt Latvijas izlases līdzjutēji taupīja gaviļu eksploziju uzvaras svinībām. To gan mūsu komandas fani vēl nav sagaidījuši.

Kā novēroja raidījums, Latvijas hokejistus spēlē pret slovākiem ļoti atbalstīja Kanādas izlases līdzjutēji.

fani no Kanādas

Latvieši ir pelnījuši uzvaru! Atmosfēra pilsētā fenomenāla! Pirmoreiz esmu Rīgā. Mīlu Rīgu! Latvieši ir ļoti draudzīgi. Viss noorganizēts ļoti labi. Enerģija! Jūs esat lieliski! Ir forši šeit būt. Paldies, ka uzņēmāt mūs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” Rīgas ielās sastapa arī somus un vāciešus, kuru komandas gan spēlēt Somijā, Tamperē. Viņi nolēmuši hokeja pavasari baudīt Rīgā, jo uzskata, ka šeit sporta svētkus svin vērienīgāk. “Šeit ir lētāks alus un biļetes. Atmosfēra arī labāka!” teica soms Larī.

Adrians
vācietis

Es dzīvoju šeit kā apmaiņas students pirms deviņiem gadiem. Tolaik ar latviešiem devāmies uz čempionātu Minskā. Kopš tā laika ar latviešiem katru gadu dodamies uz čempionātu. Šogad esam Rīgā.

Visgrūtāk latviešiem, tai skaitā “Bez Tabu” žurnālistiem, sarunas vedās ar čehu un slovāku līdzjutējiem, jo viņu angļu valodas zināšanas nav no labākajām, tomēr raidījums pārliecinājās, ka ārzemju fani apguvuši dažus vārdus latviešu valodā.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm