tv3.lv

“Tā ir svētku tradīcija!” Māksliniece Ieva Bondare katru gadu uzraksta un nosūta 200 Ziemassvētku kartīšu

Tuvojoties svētkiem “Latvijas pasta” nodaļas kļūst klientu pilnākas, jo vairums cilvēku jau sākuši nosūtīt Ziemassvētku dāvanas un kartītes. “Bez Tabu” skatītāja Elvīra no Daugavpils novērojusi, ka viņas pasta nodaļā rinda ir tik gara, ka cilvēkiem pat nākas savu kārtu gaidīt ārpusē.

2020. gada 3. decembrī 10:25
Elvīra
Daugavpils iedzīvotāja

Covid-19 laikā daudzi izmanto pasta pakalpojumus, jo pasūta preces internetveikalos un sūta paciņas radiem. Diemžēl ne vienmēr tikt pastā var tik vienkārši, kā gribētos, jo jāstāv rindā, ārā, līdz pat stundai. Rindā citreiz ir pat 20 cilvēku. Bilde uzņemta Daugavpilī! Laikam jāņem brīvdiena, lai tiktu uz pastu. Fotogrāfijā esmu 10., aiz manis vēl 3 cilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apsekojot vairākas no galvaspilsētas pasta nodaļām, paveras atšķirīga aina. No rīta centra pasta nodaļā ir viens klients, taču pēcpusdienā un pēc pulksten pieciem vakarā patiesi rindas kļūst garākas un cilvēki drūzmējas arī ārpus pasta telpām. Arī “Latvija pasta” darbinieki atzīst, ka izjūt svētku tuvošanos – vairums klientu sākuši sūtīt dāvanas un kartītes tuviniekiem. Lai nebūtu jādrūzmējas un jānīkst, ieteicams došanos uz pastu plānot laikus!

“Latvijas pasta” pārstāvis iesaka izmantot mobilo aplikāciju un pieteikties rindā jau laikus. Ja klients vēlas nosūtīt sūtījumu, ir iespēja izmantot kurjerpastu, kas nozīmē, ka darbinieks atbrauks pie klienta uz mājām un paņems sūtījumu. Tāpat ir iespēja izmantot “Latvijas pasta” pakomātu tīklu.

“Latvijas pasts’ aicina nesamulst, ieraugot cilvēkus drūzmējamies ārā – tas īpaši novērojams reģionu nodaļās, kur nepietiekamas platības dēļ cilvēkus aicina savu kārtas numuru gaidīt ārpusē, lai nodrošinātu nepieciešamo distanci! Ņemot vērā svētku tuvošanos, līdz 23. janvārim Rīgas un Rīgas rajona pasta nodaļas strādās arī sestdienās.

Kartīšu veidošana, novēlējumu rakstīšana un to nosūtīšana mīļajiem, mākslinieces Ievas Bondares ģimenē ir viena no svētku tradīcijām – tā aizsākusies pēc trīs pavadītiem gadiem Amerikā. Ar mīlestību darinātās kartītes ceļojušas pat uz Japānu, Dienvidāfriku un Austrāliju! Jāpiebilst, ka vidēji Ieva katru gadu nosūta 200 kartīšu.

Ieva priecājas, ka katru gadu arī viņas pastkastē ir tuvinieku sarūpētās kartītes, tāpēc mudina arī citus, paliekot mājās, būt radošiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm