tv3.lv

“Tas nebūs nekas ļoti gaišs un saulains!” Ekskluzīvs ieskats TV3 jaunajā seriālā “Nemīlētie”

2020. gada 21. jūlijā 13:00

Vasaras izskaņā TV3 kanālā varēs sekot līdzi spraigiem notikumiem un noslēpumiem jaunajā pašmāju seriālā “Nemīlētie”. Ko vairāk par seriālu un tā aktieriem devās uzzināt arī “Bez Tabu”.

Paralēli seriāla ”Nemīlētie” filmēšanai vesela latviešu aktieru plejāde piedalās fotosesijās. TV3 kanālā jau iepazītais un daudzu iemīlētais aktieris Egils Melbārdis seriālā atveidos policistu.

Egils Melbārdis
seriālā ”Nemīlētie” policists Gvido

Tas nebūs nekas ļoti gaišs un saulains. Kā jau tas seriālos mēdz būt, mēs esam tajā, nosacīti, filmēšanas pirmajā fāzē, pirmajā posmā. Un līdz ar to arvien uz priekšu es uzzinu kaut ko jaunu par sevi. Man ir aizdomas, kas vēl varētu notikt ar mani nākotnē. Gaiši tas nebūs, bet es ļoti ceru, ka tam visam stāstam cauri tomēr ies tā cilvēciskā nots un būs iespēja būt dažādiem, nevis vienkārši – ļaunajiem vai labajiem.

Seriāla režisors ir nopelniem bagātais Raimunds Baņonis, bet seriālu filmē kompānija “Videometra”. Tās galvenais producents Rolands Skaisgiris Latvijā labi zināms ar TV3 kanālā demonstrētiem seriāliem ”Viņas melo labāk” un ”Radiņi”. Tikmēr jaunā seriāla “Nemīlētie” izpildproducente Marija Povilaite pagaidām lielāko daļu gan tur noslēpumā, taču atklāj, ka šī būs Lietuvā patiešām ļoti populāra seriāla Latvijas versija.

Marija Povilaite
seriāla ”Nemīlētie” izpildproducente

Īsti seriāls ir tāda attiecību drāma ar kriminālromāna elementiem. Par vienkāršiem cilvēkiem, kuri sarežģītās situācijās, grūtos laikos pieņem lēmumus. Un, protams, mēs visi nezinām, kur tas lēmums viņus atvedīs.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem, kas piedzīvoti ekonomiskās krīzes laikā pirms aptuveni 10 gadiem. Seriāla veidotāji sola negaidītus sižeta pavērsienus teju katrā sērijā.

Marija Povilaite
seriāla ”Nemīlētie” izpildproducente

Tie varoņi, tie likteņi būs ļoti tuvi mums visiem. Daži no viņiem ir bandīti, bet neviens nav piedzimis par bandītu. Neviens nav piedzimis kā sliktais. Mēs visi esam atraduši savu ceļu kādu situāciju dēļ. Un tieši par to ir seriāls, ka ir tā izvēle, bet – kādu lēmumu pieņemt…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galveno varoni Artūru atveido Edijs Zalaks, kurš ieslodzījumā sadraudzējas ar Lūkasu. Un šo lomu ar lielu interesi uzņēmies aktieris Kaspars Zāle.

Kaspars Zāle
seriālā ”Nemīlētie” Artūra draugs Lūkass

Man tiešām tīri profesionāla interese – būs iespēja Brasas cietumā filmēties. Jo es interesējos par šo tēmu, būs reāla iespēja iejusties. Es arī paralēli konsultējos ar saviem skolniekiem, kuri nāk uz aktiermeistarību, – bijušajiem cietumniekiem. Es domāju, ka tā ir tāda vērtīga pieredze, ko tu nevari iegūt, ja tu neesi bijis cietumā.

Aktrise Daiga Gaismiņa ir seriāla galvenā varoņa sievasmāte Kornēlija. Arī Daiga uzskata, ka seriālā īpaša vieta būs mātes un meitas attiecībām, kurās ir gan smagi kritumi, gan arī saviļņojoši kāpumi.

Daiga Gaismiņa
seriālā ”Nemīlētie”: Ievas mamma Kornēlija

Es esmu māte. Es esmu, var teikt, galvenās sieviešu varones māte. Un situācija ir diezgan, es domāju, daudzām mātēm saprotama. Varbūt šajā gadījumā tā ir eskalēta kā priekš tās dramaturģijas. Bet patiesībā, vienkārši – meita ir nekontrolējama, meita dara to, ko viņa ir ieņēmusi prātā. Meita ir solījusi mātei iet studēt, ko viņa nedara. Viņa saiet kopā ar puisi, kurš, manuprāt, viņu noved nost no ceļa. Un, kā arī vēlāk daudzas tās darbības apliecina, ka man taču bija taisnība. Piedevām vēl meita paliek stāvoklī. Tā kā mātei ir smagi.

Ar intrigām piesātinātā attiecību drāmas Nemīlētie pirmizrāde kanālā TV3 būs 31. augustā. Seriālu televīzijā demonstrēs katru nedēļu – no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriālā redzēsim arī Artūru Dīci, Rēziju Kalniņu, Egonu Dombrovski, Dārtu Daneviču, Ģirtu Ķesteri, Zani Daudziņu un vēl daudzus citus jau iemīļotus aktierus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm