tv3.lv

“Tas taču nav grūti!” Zarembu pāris no Dobeles novada aicina rīkoties

2021. gada 4. jūnijā 19:40

Dejotāja, horeogrāfe un deju studijas saimniece Anda un viņas vīrs – nekustamo īpašumu aģents – Oļģerts par savām mājām dēvē Dobeles novadu, taču ar “Bez Tabu” pāris satiekas tā dēvētajās otrajās mājās – Rīgā.

Anda ar Oļģertu ir kopā jau kopš skolas laikiem. Daļa dzīves tagad rit galvaspilsētā. Oļģerts reizumis brauc uz Dobeli pie vecākiem. Tikmēr Andai ir deju studija abās pilsētas – gan mazajiem, gan arī lielajiem dejotgribētājiem, tāpēc dzimtā puse tiek apmeklēta visai regulāri.

Gluži kā dejošana, arī vēlēšanas Andas un Oļģerta dzīvē ir nozīmīga lieta. Pāris zina, ka šogad 5. jūnijs ir ļoti svarīgs datums – notiek pašvaldību vēlēšanas. Un abi ir gatavi izdarīt izvēli arī šoreiz. Anda pat atminas, ka jau bērnībā, vecmāmiņas mudināta, devās līdzi uz vēlēšanu iecirkni. Dobelietei oma pat ļāva iemest urnā aploksni. Anda neslēpj, ka ilgi gaidījusi to brīdi, kad pati varēs atdot savu balsi.

Oļģertam šīs vēlēšanas gan ies secen, jo šobrīd deklarētā dzīvesvieta ir Rīga. Kā zināms, vēlēšanas Rīgā jau bija pērn. Tomēr sirdī mūžam esošais dobelietis mudina cilvēkus būt aktīvākiem. Arī sociālajos tīklos publicētie ieraksti par došanos vēlēt rosinot citus.

Anda Zaremba

Man vienmēr šķitis, ka tas ir pašsaprotami, ka tas ir jādara. Acīmredzot cilvēkiem nav tādas ticības, ka kaut kas var mainīties. Man šķiet, ka mums visiem vajadzētu saprast, ja mēs gribam, lai kaut kas mainās, ir pašiem jākustas, jāveic kaut kāda rīcība. Sēžot pasīvi, gaidot, nekas jau nemainīsies. Tieši tas pats ir attiecībā uz vēlēšanām. Mums šķiet, ka mēs neko nevaram ietekmēt, bet, ja mēs tiešām neko nedarīsim, tad tiešām neko nevaram ietekmēt.

Jaunajā Dobeles novadā iekļauts arī Auces un Tērvetes novads. Par jaunā novada centru izvēlēta Dobele. Domes jaunajā sasaukumā teju trīsdesmit tūkstošu iedzīvotāju labā kalpos 19 deputāti. Un uz vienu krēslu kandidēs aptuveni 7 pretendenti. Vēlētāju aktivitāte līdz šim gan nav iepriecinoša, taču Zarembu pāri cer, ka jaunizveidotais novads sapurinās pašreizējo Dobeles, Auces un Tērvetes novada iedzīvotājus.

Sestdienas, 5. jūnija, plāni Andai un Oļģertam jau sen skaidri. Un viens no pirmajiem pieturas punktiem būs vēlēšanu iecirknis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm