tv3.lv

Tautietei, hokeja izlases fanei Ebijai sāpe: grūtības pasūtīt uz Lielbritāniju kāroto izlases kreklu

Latviete Ebija, Latvijas hokeja izlases atbalstītāja, kura Lielbritānijā dzīvo 11 gadus, vēlējusies iegādāties no Latvijas tirgotāja hokeja izlases kreklu, tomēr tas nepiedāvā piegādi uz Lielbritāniju.

Ebijas saime, dzīvojot Lielbritānijā, katru pavasari metas “hokeja trakumā”: jūt līdzi Latvijas hokeja izlasei. Vēlējusies pasūtīt hokeja izlases kreklu. Noskatot to kādā Latvijas internetveikalā, vīlusies – izrādās, tirgotājs nepiedāvā piegādi uz Lielbritāniju. Ebija neatrada citu tirgotāju, kurš spētu piegādāt kreklu uz viņas mītnes valsti.

Raidījums “Bez Tabu” eksperimentā gan apzināja vairākus pašmāju fans atribūtikas tirgotājus, kuri piedāvā preču piegādi uz Lielbritānu. Viens no tirgotājiem informēja, ka tam ir fanu atribūtikas veikals arī Lielbritānijā, Pīterboro pilsētā.

Par hokeja čempionāta tematiku “Bez Tabu” aprunājās arī arī izlases kvēlu fanu, pasaules bārmeņu čempionu Andri Reizenbergu, kurš klātienē atbalstījis Latvijas hokejistus vismaz 10 pasaules čempionātos. Par spilgtākajām Reizenberga atmiņām no čempionātiem uzzini, noskatoties sižetu.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm