tv3.lv

Traukā skumst piparkūkas? Pagatavo kūku! “Instagram” konta “Ēdam skaisti” autore Māra Ziemele piedāvā gardu recepti Ziemassvētkiem

2021. gada 21. decembrī 19:10

Rubrikas “Ziemassvētku garša” ietvaros, viesojoties Preiļos pie veselīga uztura iedvesmotājas, “Instagram” konta “Ēdam skaisti” autores Māras Ziemeles, viņas virtuvē piparkūkas pārtop īstā kūkā.

Māras Ziemeles vīru un divus bērnus ir grūti neapskaust, jo veselīgo recepšu autore ļoti bieži sev un pārējiem ģimenes locekļiem gatavo gardus ēdienus. Par laimi, latgalietei Mārai ir plaša sirds: ar receptēm dalās savā “Instagram” kontā “Ēdam skaisti”, kam salīdzinoši īsā laikā piesekojuši teju 30 tūkstoši sociālā tīkla lietotāju. Visbiežāk Māra gatavo desertus.

Māra stāsta, ka vairums ēdienu, ko atrāda sekotājiem “Ēdam skaisti” kontā, top spontāni, no produktiem, kas skumst ledusskapī. Pirms gada, gada nogalē, viņa lika lietā piparkūkas, kas neapēstas skuma traukā. Tā tapa piparkūku siera kūka. Ģimene atzinusi recepti par labu esam, tāpēc šo desertu pagatavo arī rubrikai “Ziemassvētku garša”. Māras receptē ir mazāk “grēka” , bet savu veselīgas ēšanas tikumu neuzspiež citiem: kā citās receptēs, piedāvā savu versiju, bet uzsver, ka katrs var izvēlēties sev tīkamas sastāvdaļas.

Vairāk par Māras Ziemeles Ziemassvētku garšu uzzini, noskatoties sižetu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm