tv3.lv

“Tur bija tāda smaka!” Sievietei rodas aizdomas, ka Ungurpils ezerā traktors izgāž kanalizācijas saturu

2021. gada 9. jūnijā 19:00

Rīdziniece Sandra izlēma brīvdienās doties izbraucienā uz Ungurpils parku. Dodoties uz automašīnu, viņas uzmanību piesaistīja sarkans traktors, kurš pietuvojās ūdenim!

Sandra
neizpratnē

Skatos, ka pie upītes piebrauc traktors, no kura izkāpj sirms vīrs. Domāju, ko tad viņš darīs? Blakus bija mājas, varbūt kādam ir nepieciešami asenizācijas pakalpojumi.

Sieviete pamanīja, ka pie Joglas upes tuvojas sarkans traktors, kuram klāt piestiprināta cisternas muca. Šoferis bija vecs, sirms vīrs, kurš, izkāpjot no transportlīdzekļa, uzreiz ūdenī ielaida garu šļūteni.

Sandra ir pārliecināta, ka vīrietis ūdenī ielaida kanalizācijas saturu, par to liecināja smaka, kura, kā viņa apgalvo, nudien nesmaržoja pēc ceriņiem. Arī atstātās pēdas zālē norāda, ka traktors pirms pāris dienām ir piebraucis pie Ungurpils Dzirnavezera malas, lai izdarītu cūcību.

Sandra
neizpratnē

Gāju tuvāk un filmēju, cilvēks nereaģēja. Nevarēju aizrādīt, blakus bija pirtiņa, cilvēki atpūtās, iznāca laukā. Domāju – vai lēks upē? Tur tāds “smacenieks”! Bet nē, teica, ka sauļosies.

Ciema vietējie viens otru labi pazīst, tāpēc ir pārliecināti, ka tas nebija asenizators.

Inese
zina labāk

Cik man ir zināms, asenizācijas muca pieder Alojas novada “Saimniekservisam”. Šaubos, nekad es neesmu redzējusi, kā viņi tur brauktu un kaut ko tādu darītu. Es pieņemu domu, ka traktors piebrauca, lai paņemtu ūdeni miglotājam vai laistīšanai.

Informējam par notikušo Alojas pašvaldību, taču viņiem šāds fakts ir pirmā dzirdēšana. Lauksaimniekiem ezermalu ir iemīļojuši, lai pasmeltu ūdeni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zanda Aderniece
Alojas novada pašvaldības pārvaldes vadītāja

Situācija ir interesanta, jo parasti par šādiem gadījumiem tauta ir ļoti acīga un ziņo mums. Šoreiz nekāda informācija nav saņemta. Pagastā kanalizācijas pakalpojumus nodrošina Alojas novada “Saimniekserviss”. Nedomāju, ka tie ir kanalizācijas notekūdeņi.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus nekavējoties ziņot, ja redz kādu pārkāpumu. Ūdenskrātuve kopā ar apkārtējo dabas ainavu ir valsts nozīmes aizsargājamais objekts, tāpēc ir aizliegts to piesārņot.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm