tv3.lv

“UgunsGrēka” kulminācija jau šovakar! Pēdējās sērijas filmēšana, aizkulises, nostalģija un fanu emocijas!

2017. gada 19. maijā 19:13

Viens no pēdējā laika apspriestākajiem notikumiem Latvijas TV projektu jaunumiem noteikti ir ziņa par “UgunsGrēka” pēdējo sēriju. Daudzi līdz pat pēdējam brīdim tam neticēja un domāja, ka nē, šī reize nebūs citādāka kā citas un agrāk vai vēlāk tāpat būs atkal vērojams iemīļotajā kanālā TV3! Bet tiem cilvēkiem beigās sanāk piedzīvot vilšanos, jo, kā producenti un režisore ir teikusi, šovakar ir PĒDĒJĀ seriāla “UgunsGrēks” sērija! Šis tiešām ir gadsimta notikums, ņemot vērā, ka seriāls noslēdzas ar septiņpadsmito sezonu, kas nav nemaz tik maz.

Izturot vairāku nedēļu konkursu portālā Skaties.lv, kurā piedalījās vairāk nekā 3000 cilvēku, tikai 30 laimīgajiem tika tā unikālā iespēja braukt fanu autobusā uz seriāla “UgunsGrēks” pēdējās sērijas filmēšanu Bīriņu pilī. Cilvēki, kuri saņēma šo unikālo iespēju, arī atzina, ka jutās kā izredzētie, kuri visas emocijas, kas strāvos šajā dienā un svarīgajā notikumā, varēs izbaudīt un kļūt par nozīmīgu daļu tam visam!

Uzklausījuši visas instrukcijas no seriāla “UgunsGrēks” producentes Baibas Salenieces, fani bija kārtīgi sagatavoti doties uz filmēšanas laukumu, lai satiktu savus iemīļotos aktierus un seriāla filmēšanas komandu!  Lai arī cik ļoti īpaši seriāla fani būtu saviļņoti un satraukti par šo notikumu, visvairāk emocijas filmēšanas laukumā piedzīvo tieši “UgunsGrēka” kolektīvs.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm