Sākta zobu pulveru tirdzniecība. Vai jauna alternatīva zobu pastām?

Līdz šim, runājot par zobu higiēnu, prātā nāk zobu pasta un zobubirste. 2023. gadā vairāki internetveikali piedāvā kādu zobu pastas alternatīvu – zobu pulveri.

Pulveri gatavs testēt kāds mums visiem labi zināms komiķis Edgars Bāliņš. Viņš šādu pulveri redz pirmo reizi un uz iepakojuma neatrod paskaidrojumu, kā to lietot. Tāpēc Edgars improvizē un pulveri ieber tieši mutē, pēc tam izmantojot zobu birsti. Ražotāji skaidro, ka tā nav jādara – zobubirste jāiemērc pulverī, nevis pulveris jāber mutē.

Pulvera sastāvā atrodamas gandrīz 80% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas bez fluorīda, tomēr zobu speciālists – zobārsts Raivis Sietinieks – uzskata, ka par produkta kvalitāti liecina tieši tā sastāvs un ne zobu pulveri, plāksnes vai balināšanas flomāsteri nevar aizvietot zobu pastu.

Zobu higiēnisti iesaka pulveri lietot ne biežāk kā divas reizes nedēļā, pārējā laikā – tīrīt zobus ar zobupastu, kurā ir vismaz tūkstoš fluorīda vienību.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm