Vai atceries “dvēseļu izsūcēju”? Ko Ēriks dara gadu pēc piedalīšanās “Pirmajā skūpstā”?

Atlikusi mazāk nekā nedēļa līdz gada romantiskākai dienai un gada romantiskākajam eksperimentam “Pirmais skūpsts”! Kamēr visi vēl nepacietīgi gaidām, kā būs šogad, raidījums Bez Tabu tikās ar pagājušā gada vecāko dalībnieku Ēriku, kurš nudien neslēpj, ka šis gads pēc šova viņam bijis varen ražens!

2017. gada 8. februārī 20:50

Ēriks pirms gada ieradās Bez Tabu redakcijā un uzreiz teica, es nenāku pēc mīlestības, nāku, lai izklaidētos. Toreiz viņam tālāk par skūpstu tikt neizdevās. Ērika un Daigas pirmais skūpsts spilgti palika atmiņā ne tikai viņiem pašiem, bet arī šova skatītājiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēriks piedalījās šova “Pirmais skūpsts” otrajā sezonā, kad acu apsējs bija atlikts malā un dalībnieki varēja viens otru ieraudzīt pirms skūpsta!

Lai arī Ērikam šovā nesanāca atrast savu otro pusīti, tagad viņš lepni visus vēlas iepazīstināt ar savu sievieti Agitu! Agita apbrīno Ērika drosmi, jo, kā pati smej, viņa nespētu piedalīties nevienā šovā, lai cik ļoti to vēlētos.

Bet par dzīves atradumiem runājot – Ēriks ne tikai ir atradis otro pusīti, viņam šis gads bijis ražens jo nesen uzzinājis un atradis arī meitu!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm