tv3.lv

“Vai čeku loterijā kāds reāls cilvēks vispār ir laimējis?” Skatītājs apšauba VID rīkoto loteriju

2021. gada 27. maijā 15:55

“Bez Tabu” skatītājs Jānis sūkstās par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkoto Čeku loteriju. “Vai VID Čeku loterijā kāds reāls cilvēks vispār kaut ko kādreiz ir laimējis?” jautā Jānis.

Jānis

Jau kopš loterijas sākuma esmu ievadījis čekus, un ļoti plašs draugu un paziņu loks arī. Neviens nekad neko – pat papildloteriju dāvanu kartes – nav laimējis. Tik plašam zināmo lokam, kas piedalās, neticami! Sanāk lētticīgi tikai nodot uzņēmējus, kas mēģina izdzīvot un apiet negodīgos valsts likumus.

Vai jūs esat laimējis naudu vai citu balvu Čeku loterijā?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

2% - Jā

80% - Nē

18% - Čeku loterijā nepiedalos

Lai noskaidrotu, kas notiek ar čeku loteriju, “Bez Tabu” vērsās tieši Valsts ieņēmumu dienestā, kas uzreiz oponē un norāda, ka čeku loterijā ik mēnesi piedalās aptuveni 50 000 dalībnieku. Arī laimētāji esot, turklāt – reāli cilvēki. Kopš 2019. gada jūlija līdz pat šā gada aprīlim esot vairāk nekā 1000 laimētāju mēneša izlozēs, iegūstot kopsummā vairāk nekā 600 000 eiro.

Savukārt gada laimestus saņēmuši 20 čeku loterijas dalībnieku, saņemot kopā vairāk nekā 105 000 eiro.

Arta Krēsliņa
VID pārstāve

Ir ļoti daudz tādu laimētāju, kas mēnesī reģistrē vairākus desmitus, reizēm – pat simtus, čeku un uzvar loterijā. Un ir arī tādi, kas reģistrējuši tikai vienu čeku.

VID arī apstiprina, ka loterijai neesot īpaša uzraudzība, kā tas ir ar, piemēram, “Super Bingo” loteriju, taču viss notiekot saskaņā ar Čeku loterijas likumu.

Vēl esot atklāts jautājums, vai čeku loterija būs arī 2022. gadā. Tas būšot atkarīgs, vai loterijas balvu fondam tiks atvēlēta nauda no valsts budžeta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm