Vai Tev garšo sīpoli? Pirmais skūpsts “spridzina” arī šogad!

Pirmais skūpsts nenoliedzami ir satraucošs. Tāds tas bija arī “Bez Tabu” šova “Pirmais skūpsts” dalībniekiem, kas atklāja, ko sajutuši brīdī, kad “uz aklo” ļāvušies skūpstam ar svešinieku vai svešinieci.

2017. gada 14. februārī 21:50

Intervijās pēc pirmā skūpsta šova dalībnieki visnotaļ atklāti stāsta par savām sajūtām, taču katram tās bija mazliet savādākas. “Bez Tabu” atklāj, ko pēc pirmā skūpsta ar svešinieku stāstīja šova dalībnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sintija un Mārtiņš

Mārtiņš atklāj, ka, stāvot ar aizsegtu acu skatienu pret svešinieci, viņu nepārprotami pārņēmis mulsums, taču viņš nolēmis apgriezties spert pirmo soli. Viņš atzīst, ka parasti tā neesot, bet šoreiz trīcējušas rokas. “Nospēlēja stresiņš,” neslēpj Mārtiņš.

Savukārt Sintija pirmo skūpstu ar Mārtiņu atceras kā kaut ko smieklīgu. “Manas domas bija nevis par skūpstu, bet kāpēc gan es smejos,” tā Sintija. Mārtiņš gan arī atklāj, ka viņam pirmais skūpsts šķitis “diezgan jancīgs”, bet viņš neslēpa, ka priecējis, ka viss “esot aizgājis pa “francisko”. Turklāt meitene esot bijusi iniciatore.”

Foto!

Aija un Kristiāns

Aija bija tā, kas pirmā pārvarēja mulsuma brīdi un spēra pirmos soļus, lai satiktu savu “Pirmā skūpsta” svešinieku. No Kristiāna paustā gan varēja saprast, ka viss noticis pārlieku ātri, un, šķiet, ka viņš labprāt vēlētos, lai skūpsts ar Aiju būtu bijis ilgāks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aija savukārt atklāja, ka esot “gājusi uz visiem 100%”, ko apliecina arī Kristiāna replika pēc pirmā skūpsta ar Aiju – “man tiešām likās, ka viņa apēdis mani,” tā Kristiāns

Foto!

Elīna un Armands

“Stāvot ar acīm ciet es jutos mazliet satraucies, bet nomierinājos, jo tas jau tikai tā – priekš sevis – lai papriecātos,” pirmās sajūtas atklāj Armands, “domāju, cik tad ilgi es tur varu sevi  mierināt, nopūtos un griezos riņķī. Nopūtos un griezos. Tad, kad sataustīju roku, tad jau varēja sajust kaut kādas aprises. Protams, mēlis uzreiz iekšā negrūdu, tas nebūtu pieklājīgi.”

“Es domāju, viņam šis pirmais skūpsts patika, jo, ja nepatiktu, viņš pats censtos to izbeigt irmais, bet tā nebija. Es biju tā, kas apstājās,” atklāj Elīna.

Foto!

Baiba un Eduardo

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es sajutu, ka man aizmugurē ir cilvēks. To siltumu var sajust,” par pirmajām sajūtām stāsta Baiba, “es laika pasteidzos, jo man šķita, ka viņš apgriezīsies pirmais.”

Savukārt Eduardo atklāj, ka esot dzirdējis Baibas elpu. “Es piedāvāju griezties uz viens, divi, trīs, taču sapratu, ka Baiba jau ir pagriezusies,” stāsta Eduardo, atzīstot, ka šādās situācijās iniciatīvai laikam tomēr jānākot no vīrieša puses.

Baiba pirmo skūpstu ar Eduardo atceras: “Skūpsts bija ne pārāk ilgs, ne pārāk uzmācīgs, mierīgs. Droši vien tāds pats, kā cilvēks pēc izksata..”

Foto!

Ingrīda un Aigars

“Es vispār nedomāju ne par ko! Es “atslēdzos” un gaidīju to mirkli,” atceras Ingrīda, “man gan liekas, ka no vīrieša puses nebija izteikta atsaucība. Viņš nedevās pirmais pretī man, ko es gaidīju!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Aigars atceras, ka sataustījis Ingrīdas roku un abi ļāvušies pirmajam skūpstam! Ingrīda gan atceras, ka brīdī, kad abu lūpas saskārušās, viņai šķitis, ka arī Aigars esot nobijies un viņai esot jāuzņemas atbildība, jo viņš to neesot darījis. Savukārt Aigars taisnojās  – viņš esot paļāvies uz dāmu!

Foto!

Laura un Gvido

“Es gribēju saprast, kas tur vispār ir, nevis uzreiz skūpstīties,” atklāj Laura, savukārt Gvido  neslēpa, ka mulsumā neesot īsti sapratis, kurā brīdī jāgriežas pret Lauru. “Pagriezos pirmā un “davai” darām” visu,” valdonīga kā amzone ir Laura.

Atceroties pirmo skūpstu ar Lauru, Gvido atmijas: “Viņai bija maigas lūpas, uzliku rokas uz viņas gurniem, mēģināju viņu pievilkt tuvāk sev.” Savukārt Laura atzina, ka Gvido noteikti skūpstoties vēl labāk nekā “Pirmajā skūpstā”, jo varēja just Gvido satraukumu. Viņš arī atklāja, ka esot trīcējušas kājas. “Bailes caurstrāvoja visu!”

Foto!

Alise un Intars

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es viņu gribēju kaut kā sajust, bet es nevarēju tajā visā,” neslēpj Intars, “tas nav kā ar acīm vaļā.” Savukārt Alise atceras, ka pagriežoties pret Intaru, uzreiz sniegusi rokas viņa virzienā. “Es nekad dzīvē nebiju iedomājusies, ka varētu kaut ko tādu darīt, bet katra pieredze, acīmredzot, ir laba pieredze,” pirmo skūpstu ar Intaru atceras Alise, “ļoti labi, ka Intars saprata, kurā brīdī vajadžeja beift skūpstīties.” Savukārt pats Intars atklāj, ka viņām  “šausmīgi patīkot, kad meitenes skūpstās.”

Foto!

Foto: Filmēšanas aizkulises!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma