tv3.lv

“Varbūt nākotnē taisīšu elfu ausis.” “Lauku sētas” dalībniece pāršķēlusi mēli

13. maijā 18:13

Pirms nu jau diviem mēnešiem ekstravagantā raidījuma “Lauku sēta” dalībniece Sigita pāršķēlusi mēli uz pusēm, divās daļās kā čūskai.

Pirmais, ko meitene dara, satiekot “Bez Tabu” komandu, atrāda jau iemācītos trikus ar mēli, nu jau – mēlēm. Viņa stāsta, ka nākotnē vēlas iemācīties apgriezt mēli uz otru pusi un sasist kopā kā aplausus.

Sigita atklāj, ka Latvijā šāda nav vienīgā, ir vēl vairāki cilvēki ar pāršķeltu mēli, taču viņi atšķirībā no Sigitas nevēlas popularitāti.

Jau raidījumā “Lauku sēta” Sigita bija pamanāma. Viņa izcēlās ne tikai ar savu tiešumu, bet arī – tetovējumiem. Tetovēšana vēl aizvien ir Sigitas hobijs. Sigita arī “Bez Tabu” komandai ļauj ieskatīties savā tetovēšanas salonā.

Sigita glezno ne tikai uz cilvēkiem. Salonā pie sienas redzamas vairākas meitenes gleznas. Vienu no tām viņa raksturo kā mīlestības simbolu, atklājot, ka pati ir liela mīlētāja un romantiķe – ne tā, kura dievina ponijus, kleitas un rozā krāsu, bet tā, kas mīl no sirds. Viņa arī atklāj, ka patiesi mīl savu vīru, kurš, starp citu, esot pilnīgs meitenes pretstats, bet visas sievas izvēles atbalsta.

Sigita patiesi ir neparedzama. Viņa raidījuma “Bez Tabu” komandu pārsteidz, atklājot, ka ir nomainījusi vārdu un no Sigitas kļuvusi par Sofiju. Viņa jau paspējusi nomainīt arī autovadītāja apliecību, un pēc pāris dienām būšot arī jaunā pase.

Līdz desmit gadu vecumam Sigita, nu jau Sofija, dzīvoja pie omes. Tad pārcēlās pie vecākiem, kur valdīja pavisam citi likumi. Pie omes viņa bijusi ierobežota, taču pie vecākiem viss atļauts. Tā nu kādu dienu 16 gadu vecumā Sofija pārradusies mājās, kā pati saka: “pālī, ar tetovējumu un stāvoklī”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā apkārtējos ļoti interesē Sofijas sajūtas pēc mēles pāršķelšanas, Sofija ar mieru demonstrē, ka paēst var, atklājot, ka pirmās dienas pēc operācijas bijušas patiesi smagas.

Sofija Valtere-Juščenko
meitene ar čūskas mēli

“Sākumā bija dīvaini, jo viņas visu laiku sinhroni strādāja un tagad saprot, ka pati par sevi tā puse. Un ir dīvaini – kad viena aiziet uz vienu pusi, otra – uz otru. Un tu nezini, ko tu jūti – šito zobu vai to zobu.”

Sofija atklāj, ka nākamā operācija būšot pavisam parasta – krūšu palielināšana. Un vēl viņa vēlas ausis kā elfam.

Sofija Valtere- Jurščenko
meitene ar čūskas mēli

“Esmu normāls cilvēks, dzīvoju normālu dzīvi kā pārējie, nevajag pārspīlēt.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm