tv3.lv

“Vienam dublim man vajadzēja arī deviņus mēģinājumus!” “Influencerei” Evelīnai Pārkerei koša loma jaunajā komēdijā “Saki Jā!”

2021. gada 13. augustā 19:00

Populārās filmas  “Jaungada taksometrs” veidotāji nāk klajā ar mūsdienīgu jauniešu mīlas stāstu – romantisko komēdiju “Saki Jā!” – , kurā galvenās lomas atveidos Lelde Dreimane, Evelīna Pārkere, Jurijs Djakonovs un Nauris Brikmanis. “Saki Jā!” ir pirmā latviešu spēlfilma, kas pēc ilgāka pārtraukuma, 13. augustā, pieredz savu pirmizrādi kinoteātros. Filmas veidotāji nenoliedz, ka pirmizrādes rīkošana vasarā, turklāt pandēmijas apstākļos, ir liela uzdrīkstēšanās.

Filmas “Saki Jā!” pirmizrāde bija plānota jau Valentīndienā, bet to atlika Covid-19 pandēmija. Režisors Māris Martinsons kopā ar radošo komandu pieņēma lēmumu vairs negaidīt un nodeva filmu vērtēšanai plašākai auditorijā augustā, kas zināms kā kāzu mēnesis, ne mazāk romantisks laiks, kad skatīties ko jaunu no romantiskās komēdijas žanra.

Māris Martinsons
filmas “Saki Jā!” režisors

Jācer, ka visi nav kāzās. Varbūt kāds atnāks starp kāzām uz filmu. Uzskatu, ka filma nedrīkst pārāk ilgi gulēt plauktā. Stāsts par mīlestību var uzrunāt cilvēkus vienmēr, nav svarīgi ziema vai vasara. Dzīvojam tādā [pandēmijas] realitātē, bet kādam tas jāsāk darīt (red. – nākt klajā ar pirmizrādi). Mēs sapratām, ka gribam stāstu izstāstīt, parādīt.

“Baltic Content Media” direktore Ilze Roķe stāsta, ka pirmizrādes rīkošana šajā laikā ir nopietns izaicinājums.

Ilze Roķe
“Baltic Content Media” direktore

Izlaist latviešu filmu uz kinoekrāniem vasarā būtu izaicinājums arī normālos apstākļos, taču pandēmijas laikā, tas ir divtik liels. Domāju, ka esam drosmīgi, zinām, ka citi latviešu filmu producenti ļoti rūpīgi sekos katram mūsu reklāmas solim un arī rezultātiem, lai pieņemtu gala lēmumu, izlaist savas filmas uz ekrāniem vai tomēr nogaidīt vēl kādu gadu. Mēs, protams, ceram uz skatītāju vēlmi skatīties pašmāju kino un aktīvu kino biļešu pirkšanu- tādā veidā atbalstot gan kinoteātrus, gan filmas radošo komandu, jo kino nozarei patiešām ir ļoti grūti laiki.

“Saki Jā!” ir stāsts par mīlestību, draudzību un attiecībām jauniešu vidū, kad jūtas ir tik trauslas un sakāpinātas, par garadarbu stāsta režisors Martinsons.

Caur mīlestības līkločiem vedīs aktieru ansamblis Lelde Dreimane, Jurijs Djakonovs un Evelīna Pārkere, kurai šī ir debija uz lielajiem kinoekrāniem, un mūziķis, improvizators Nauris Brikmanis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau septembrī filma “Saki Jā!” nonāks arī pie nākamās paaudzes televīzijas “Go3” lietotājiem.

Ivars Lubāns
Go3 mārketinga vadītājs

Esam lepni un priecīgi, ka tieši “Saki Jā!” būs pirmā Latvijā ražotā filma, kas nonāks uz kinoekrāniem kopš pandēmijas sākuma. Šis notikums ir zīmīgs arī ar to, ka šī ir arī pirmā Go3 līdzproducētā filma, kas nonāk uz lielajiem ekrāniem, un septembrī būs pieejama arī “Go3” klientiem. Mums visiem šobrīd ir nepieciešama izklaide, kas ir “viegla” un pozitīva, un tieši tāda ir arī filma “Saki Jā!”, tāpēc iesaku to noskatīties to katram.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm