tv3.lv

“Viens no ļaunākajiem murgiem, – es atnāku un nav neviena!” Baiba Sipeniece‑Gavare debitē stāvizrāžu ampluā

2020. gada 24. februārī 19:40

Jubilejas var svinēt dažādi, taču šoreiz gaviļniecei nudien nepiestāv vakars ar dzimšanas dienas kūku vien. Baiba Sipeniece-Gavare savus svētkus svin vērienīgi – ar stāvizrādes tūres “Vienreiz jau var” pirmizrādi.

Par godu lielajam notikumam pie kinoteātra “Splendid Palace” tika izritināts sarkanais paklājs. Viesi arī malkoja īpašajā bufetē pasniegtos dzērienus. Greznajā namā pulcējās daudzas sabiedrībā labi zināmas personības. Un visas vienoja draudzīgas attiecības ar jubilāri.

Valters Krauze
Baibas draugs un kolēģis

Es ceru, ka tā sajūta ir nervoza, jo tas nozīmē, ka drīkst iet ārā uz skatuves. Un es gaidu tos verbālos runas plūdus, jo es Baibu pazīstu 30 gadus. Es ceru, ka viņa nejauksies faktos.

“Kurš tad Baibu var aizrunāt?! Neviens. Galvenais, lai visi ir pozitīvi noskaņoti kā mēs abas,” pirms izrādes Baibu atbalstīja māksliniece Elita Patmalniece un dziedātāja Olga Rajecka.

Pirmizrādes viesi un skatītāji ar lielu nepacietību gaidīja brīdi, kad uz skatuves iznāks vakara galvenā varone – Baiba Sipeniece-Gavare.

Baiba uz skatuves iznāca dziesmas pavadījumā, ko pati arī iedziedāja, tādējādi parādot vienu no saviem hobijiem. Vēl pirms gaviļniece bilda pirmo vārdu, zāli pārņēma skatītāju ovācijas un aplausu jūra.

Baiba Sipeniece-Gavare
stāvizrādes zvaigzne

Viens no ļaunākajiem murgiem bija, ka es atnāku un nav neviena. [..] Šovakar ir īpašs vakars, jo man ir dzimšanas diena. Paldies visiem, kas mani apsveica!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Teju divas stundas Baibu uzlūkoja vairāki simti acu pāru, ļoti uzmanīgi tverot katru šarmantās jubilāres pausto vārdu. Baiba bez liekas kautrēšanās atklāja savas dzīves smieklīgākos notikumus – gan privātos, gan profesionālos,

Baibas uzstāšanās aizritēja viegli un ar lieliem smiekliem. Pirmizrāde izdevās. Un godam arī nopelnītas ovācijas un ziedi no radiem, draugiem un kvēlākajiem skatītājiem.

Hermīne Sipeniece-Gavare
Baibas meita

Izdevās! Es esmu ļoti, ļoti lepna par savu mammu! Viņai tiešām ir “iekšas”. Es viņai novēlu veiksmi, un es tiešām esmu ļoti lepna.

Radio “StarFM” rīta šova “Zoopasta” Baibas partneris Jānis Romanovskis pēc izrādes atklāja, ka iepriekš dažus stāstus jau bija dzirdējis, taču stāvizrādes žanrs pieprasot to visu pasniegt “īpašā mērcē, lai nemitīgi uzturētu skatītāju mazā spriedzītē ar foršu atrisinājumu”. Un Baibai tas esot lieliski izdevies.

Baiba Sipeniece-Gavare
stāvizrādes zvaigzne

Patiesībā pēdējo pusgadu man patiešām šī izrāde laupīja mieru un miegu, kaudzi nervu, tāpēc ka tā ir milzīga atbildība. Viena lieta, ja tu esi viena no pasākuma sastāvdaļām, piemēram, kā vadītājs kāzās. Pavisam cita lieta, ja cilvēki pērk biļetes un nāk uz tevi speciāli skatīties. Šajā brīdī es jūtu milzīgu atvieglojumu, ka tas beidzot ir izkustējies, ka esmu to nodarījusi. Viss, viss, viss… Vilciens ir sācis kustēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stāvizrādes “Vienreiz jau var” tūre ir sākusies, priekšā vēl piecdesmit viena uzstāšanās, un katra no tām būs ar savu odziņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm