tv3.lv

Viņa mīlestību meklē šovos! “Pirmais skūpsts” ir Lauras trešais mēģinājums gada laikā!

Pirms gada Valentīna dienā mums visiem bija iespēja “Bez Tabu” romantiskākajā eksperimentā “Pirmais skūpsts” iepazīt jauno fitnesa treneri Lauru! “Meitene ar apgriezieniem,” tā viņu raksturo gan draugi, gan ģimene!

2017. gada 26. janvārī 13:53

Pagājušajā gadā šovā “Pirmais skūpsts” Laura skūpstījās ar Aigaru – praktisku puisi, kura dzīves mērķis bija 30 gados nopelnīt pirmo miljonu. Toreiz Laura uzskatīja, ka mīlestība nav jāmeklē – tā atnāks pati. Tolaik viena bija jau vairāk nekā gadu. Piesakoties šovam sevi raksturoja kā loģisku, ātru un saprotošu meiteni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skūpsts viņu starpā izveidojās īpaši saskanīgs un abi nedomājot devās viens ar otru parunāt! Pēc 100 sekunžu sarunas Lauras un Aigara acīs dega mīlas uguntiņas un abi bija gatavi randiņam!

Aigara un Lauras pirmais skūpsts!

Toreiz abiem izdevās tikt līdz randiņam! Laura un Aigars izvēlējās mierīgi pasēdēt un iedzert kafiju pazīstamajā “Rocket Bean Rostery” kafejnīcā.

Pēc šova pāris kādu laiku vēl tikās – Laura brauca ciemos pie Aigara uz Valmieru, viņš atkal dažas brīvdienas pavadījis Rīgā, bet beigu beigās, abi saprata, ka viņi nav tie, kas gatavi dzīvē iet vienu ceļu.

Esot šķīrušies kā draugi, bez rūgtuma vai sliktas pieredzes. Un tas, ka abiem nekas nav izdevies, nenozīmē, ka abos ir iezagusies kaut kāda nožēla par dalību šovā, jo tieši otrādi, tika iegūta jauna pieredze un draugi!

Foto: Laura “Pirmajā skūpstā” pērn

Šovs “Netīrās dejas”

Visas vasaras garumā TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi jaunam deju un attiecību šovam “Netīrās dejas”, kurā par trīs profesionālu dejotāju uzmanību cīnījās 15 Latvijas meitenes. Viena no viņām – meitene, kura cīnījās par šarmantā Aināra uzmanību bija tieši Laura!

Arī šovā ” Netīrās dejas” Laurai ne īpaši labi veicās, jo viņa bija viena no pirmajām, kuru no šova izbalsoja.

Otrais “Pirmais skūpsts”!

Šogad topošā fitnesa trenere ir izaicinājusi sevi un gatava jau otro gadu pēc kārtas meklēt savu otro pusīti “Bez Tabu” romantiskākajā eksperimentā “Pirmais skūpsts”.

Meitene dzīvi raksturo kā neaizmirstamu piedzīvojumu, tas arī izskaidro, kādēļ viena gada laikā šis jau ir trešais mīlestības šovs, kurā Laura piedalās. Meitenes dzīves vadmotīvs ir “būt šeit un tagad”, bet viņas moto skan šādi: strong is beautifill (stiprs ir skaists).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laurai cilvēkos kaitina neizlēmība un neziņa, kaut gan patīk katra interesantie domu gājieni! Tāpat viņa ir atvērta visam jaunajam un cer, ka šoreiz šis būs pēdējais šovs, kurā meklēs mīlestību. Turam īkšķus par Lauru un skatāmies “Bez Tabu” mīlas šovu “Pirmais skūpsts”  TV ekrānos jau 14. februārī!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm