"Visi esam šokā, bet priecīgi!" Zelta meistara titula ieguvējs sola neapstāties pie sasniegtā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

0 Komentāru

Šonedēļ izraudzīts raidījuma “Bez Tabu” sižetu sērijas “Zelta meistars ’19” uzvarētājs. Kopā raidījumam tika nosūtīti aptuveni 300 meistaru pieteikumi no visas Latvijas.

Ar raidījuma starpniecību bija iespējams iepazīties ar pieciem meistariem. To vidū bija galdnieks Guntis Eglītis no Siguldas, kurš galdnieka talantu esot mantojis no vecvectēva. Ķivuļu ģimenes vīrieši no Talsu puses, kuri savām rokām izgatavojuši krēslus pat Oksfordas Universitātei! Par meistaru “orķestri” dēvētais Aivars Zelčs no Gulbenes novada Kalnienas savām rokām izgatavojis divus kvadriciklus. Interjera dizainere Inga Skrastiņa no Rīgas skatītājus pārsteidza ar galda virsmām, kurās iestrādātas latvju zīmes! Latgales novadu pārstāvēja patriotiskais dagdēnietis Staņislavs Maļkevičs, kurš skolas laikā izvairījās no mājturības stundām, taču nu pašrocīgi rada dažādus brīnumus no koka.

Par “Zelta meistaru ’19” tika atzīts siguldietis Guntis Eglītis, kurš savu prieku neslēpa. “Visi esam šokā, bet visi ir priecīgi. Tā ir ļoti laba ideja parādīt meistarus, kuriem neatliek laika tādām lietām kā reklāma. Es saņēmu daudzus komplimentus no paziņām, kuri nezināja, ar ko es nodarbojos,” raidījumam norāda galdnieks Guntis Eglītis.

Zelta meistars laiku lieki netērē un ar jaunu sparu jau ķeras klāt nākamajiem darbiem.

0 Komentāru