“Visi mani pielūdzēji ir jauni puiši!” Ingrīda skūpstu šovā nevēlas atklāt, cik viņai gadu!

Septiņas dienas jeb nedēļa atlikusi līdz gada romantiskākajai dienai un eksperimentam “Pirmais skūpsts”! Raidījuma veidotāji turpina iepazīstināt ar visiem 14 šova dalībniekiem, un tagad kārta Ingrīdai no Cēsu puses!

2017. gada 7. februārī 16:28

Ingrīda nekad neatsaka palīdzību, ja kādam tā nepieciešama. Tāds ir arī viņas dzīves moto. Ingrīdas mīļākā krāsa ir sarkana, tādēļ vīrietis, kurš vēlēsies “sist kanti”, ar sarkanu rozi varēs uzrunāt Ingrīdas sirdi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete aizraujas ar dārzkopību, dejošanu un dabas baudīšanu. Pati sevi raksturo kā strādīgu un izpalīdzīgu sievieti. Ļoti patīk gatavot ēst – varbūt tāpēc sieviete strādā par pavāri vietējā skoliņā! Pašai ļoti garšo visādos veidos pagatavota zivs vai gaļa!

Sieviete visvairāk cilvēkos novērtē godīgumu un labestību, bet ļoti nepatīk, ja cilvēki melo. Kvēlākais Ingrīdas sapnis ir beidzot atrast savu otro pusīti un būt laimīgai līdz pat mūža galam!

Dullākais, uz ko dzīvē parakstījusies, esot šovs Bez Tabu “Pirmais skūpsts”! Bet dzīvē vajag gūt pēc iespējas vairāk jaunas un nezināmas sajūtas, tādēļ arī piekritusi sevi izaicināt televīzijas šovā.

Sieviete ir četru bērnu mamma. Ingrīda smej, ka uz pasaules ir viena lieta, no kā viņai ir alerģija, un tas nav ne ēdiens, ne konkrēts produkts, bet tieši cigaretes!

Ar Ingrīdu un pārējiem šova dalībniekiem Tev būs iespēja tikties jau pēc nedēļas šovā “Pirmais skūpsts” kanālā Tv3!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm