tv3.lv

Ziepju burbuļi, dūmu paklāji un citi brīnumi! Iluzionistu Pecolli ģimene par gaidāmo burvju šovu

Iluzionists Enriko Pecolli ar sievu Daci Pecolli rīko vērienīgu teātra cirka izrādi “Ah … Liz”, kura radīta pēc “Alise Brīnumzemē” stāsta motīviem.

2019. gada 11. oktobrī 17:59

Izrāde norisināsies 19. un 20. oktobrī Rīgas Kongresu namā. Kamēr līdz šovam vēl ir laiks, ģimene laiku pavada mēģinājumos un citos darbos, kas saistīti ar gaidāmo pasākumu. Kādu darbadienas pēcpusdienu Dace Pecolli kopā ar dēlu Danti un citiem palīgiem pavadīja galvaspilsētas centrā, lai pielaikotu īpaši šovam radītos tērpus, kuru autore ir kostīmu māksliniece Elita Patmalniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dace stāsta, ka tērpu un aksesuāru tapšanā iesaistīti vairāki cilvēki. Ir meistars, kurš atbildīgs par cepurēm, cits par kurpēm un parūkām. Bet tērpu autore ir Elita Patmalniece.

Dace Pecolli
Iluzioniste

Kad es Elitai vaicāju, vai viņa var uzzīmēt tērpu skices, viņa teica, ka nemaz nav redzējusi ne filmu, ne lasījusi “Alise Brīnumzemē” grāmatu. Es teicu, ka ļoti labi – dari tā, kā jūti!

Kad Daces Pecolli vīrs Enriko sarakstījis izrādes scenāriju, abi nākuši pie secinājuma, ka vairākiem priekšnesumiem nepieciešami tādi paraugdemonstrējumu un šovu meistari, kuri Latvijā nemaz nav. Tāpēc ģimene piesaistījusi burvju māksliniekus no citām valstīm.

Piemēram, trakā zaķa tēlā būs mākslinieks no Amerikas. Tāpat burvju šovā piedalīsies mākslinieki no Itālijas, Ukrainas un Krievijas. Mūziku komponējis mākslinieks no Kanādas. To visu papildinās iespaidīgs burvju šovs ar dūmu paklājiem, krāsainiem ziepju burbuļiem un citiem vizuāliem brīnumiem.

Šis nebūt nebūs pirmais Pecolli ģimenes organizētais šovs, tomēr izrāde “Alise Brīnumzemē” sola vēl nebijušus pārsteigumus apmeklētājiem. Šova noslēgumā norisināsies spilvenu cīņa, tāpēc visi apmeklētāji aicināti līdzi ņemt vidēja izmēra spilvenu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm