Jauna nedēļa, jauns konkurss – laimē balvu no “Mayeri”!

Šonedēļ vērtīgas balvas raidījumā “Bez Tabu” nodrošina ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi “Mayeri”. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

18. septembrī 18:30

  • ESET uzņēmums ir viens no populārākajiem kiberdrošības pakalpojumu sniedzējiem ar bagātu vēsturi. Kas kopīgs ESET, Google un Apple uzņēmumiem?

  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Konkursa norise

  Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (25.09.2023.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Balva

  Balvā Mayeri Sensitive ekoloģiski mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi bez smaržvielām un krāsvielām. Piemēroti cilvēkiem ar jutigu ādu un ģimenēm ar maziem bērniem.

  Mūsdienās aizvien vairāk saskaramies ar dažādu alerģiju izpausmēm, kas negatīvi ietekmē mūsu ikdienu. Tā var parādīties jebkurā brīdī, jebkurā vietā un – jebkurā vecumā. Visbiežāk tieši mūsu āda un elpceļi tiek pakļauti dažādu kaitīgo vielu ietekmei. Meklējot atbilstošus risinājumus, varam samazināt šo vielu ietekmi uz mūsu organismu, tādējādi būtiski uzlabot dzīves kvalitāti.
  Vieni no spēcīgākajiem kairinātājiem ir veļas mazgāšanas līdzekļi. Apģērbs un gultas veļa ir tiešā kontaktā ar mūsu ādu, tādēļ ir svarīgi izvēlēties mazgāšanas līdzekļus, kas izmazgās veļu tīru un tajā pat laikā ar iespējami minimālu alerģiju izraisošu risku.  Arī pārmērīga mazgāšanas līdzekļu lietošana var izraisīt alerģisku reakciju. Lielāks mazgāšanas līdzekļa daudzums nenozīmē tīrāku veļu. Nepareiza līdzekļa izvēle var izraisīt alerģisku reakciju: izsitumus, ādas kairinājumu.
  Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievēršas zaļajam dzīvesveidam. Daļai cilvēku tas jau ir kļuvis par ikdienu, kamēr citi domā vai ir gatavi mainīt savus ikdienas ieradumus. Zaļais dzīvesveids ne vien samazina alerģiju risku, bet arī nozīmē pievērst lielāku uzmanību ikdienā lietotajām un patērētajām lietām un kādu ietekmi tās atstāj uz vidi un attiecīgi izvēlēties tos produktus, kas ir ar maksimāli mazāku negatīvo ietekmi. Ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir efektīvi un saudzīgi pret ādu un apkārtējo vidi. Arvien vairāk cilvēku aizdomājas par vides piesārņojumu, turklāt daudziem ir alerģiska reakcija pret dažāda veida ķīmiskiem produktiem, tādēļ ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi kļūst arvien pieprasītāki.
  No MAYERI produktu klāstā esošajiem mazgāšanas līdzekļiem vispiemērotākie būs MAYERI SENSITIVE sērijas produkti, kas nesatur smaržvielas un krāsvielas. Mayeri Sensitive produktiem ir piešķirts Eiropas Savienības ekomarķējums Ecolabel, kas apliecina, ka produkti pēc savas iedarbības ir efektīvi (veiktas rūpīgas kvalitātes pārbaudes), un vienlaikus tie ir saudzīgāki nekā konkurējošie produkti bez šāda marķējuma.
  Izmantojot Mayeri Sensitive mazgāšanas līdzekļus, varat būt pārliecināti, ka līdzekļi atbilst savam tīrīšanas mērķim, un tajā pat laikā tie nav kaitīgi Jums un Jūsu ģimenei.

  Uzzini vairāk par “Mayeri” piedāvājumiem!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm