Jauna nedēļa, jauns konkurss – laimē balvu no “Food Union”!

Vai zināji, ka 10. jūnijā skaistajā Vērmanes dārzā no plkst. 12:00 līdz 21:00 notiks pirmais “Rīgas saldējuma festivāls“, kuru rīko Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums  “Food Union”? Tā būs īstena vasaras ieskandināšana ar izklaides parku visai ģimenei un kolosāli daudz garšīgu saldējumu par kūstošām cenām. Gaidot šo gardo notikumu, tev ir iespēja “mazo saldējuma festivālu” sarīkot arī pie sevis mājās! Kā? Atbildi pareizi uz konkursa jautājumu, un laimē 21 saldējuma komplektu ar 9 jauno “Food Union” zīmolu “Pols” un “Jungle Pop” saldējumiem, kas radīti īpaši 2023. gada vasaras sezonai.

22. maijā 14:43

Pačukstēsim, ka pareizo atbildi var atrast, rūpīgi izpētot foodunion.lv. Un, ja tomēr konkursā nebūs paveicies, nav iemesla kreņķēties, jo arī “Rīgas saldējuma festivālā” apmeklētājiem būs iespēja laimēt bezmaksas saldējumu. Tamdēļ tiekamies 10. jūnijā Vērmanes dārzā – lai baudīt vairāk nekā 50 dažādus saldējuma veidus, ģimenisku kopā būšanu un arī Rīgas pašvaldības organizēto kultūras un muzikālo programmu.

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (29.05.2023.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Uzzini vairāk par “Food Union” piedāvājumiem!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm