tv3.lv

Jauna nedēļa, jauns konkurss – noderīga balva no būvniecības nama “Kurši”!

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā par balvu gādā būvniecības nams “Kurši”. Konkursa uzvarētājs saņems pavisam noderīgu balvu remontam, vai atpūtai dārzā. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

2021. gada 17. maijā 12:27

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (24.05.2021.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Balva

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā balvu nodrošina būvniecības nams “Kurši”. Balvā – dāvanu karte 30 eiro vērtībā, ar kuru var iegādāties jebko no plašā sortimenta!

Būvmateriāli, elektroinstrumenti, santehnika, apdares materiāli un viss gan darbam, gan atpūtai dārzā – dārza tehnika, darba rīki, dārza mēbeles, nojumes, saulessargi, batuti, basketbola grozi, baseini un pat piepūšamās atrakcijas bērniem.

Katram būs ko izvēlēties gan mājokļa remontam, gan mājokļa un dārza labiekārtošanai. Dāvanu karti var izmantot 19 veikalos visā Latvijā vai iepirkties attālināti – Kuršu e-veikalā.

Uzzini vairāk par “Kurši” piedāvājumiem!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm