Krīt šova “Balss maskā” viena no košākajām maskām: aiz Zieda slēpjas volejbolists Aleksandrs Samoilovs

Dārta Rasa Majevska

Autors: Dārta Rasa Majevska

1 komentārs
Krīt šova “Balss maskā” viena no košākajām maskām: aiz Zieda slēpjas volejbolists Aleksandrs Samoilovs

Detektīvi trāpa desmitniekā: aiz Zieda, vienas no krāšņākajām un elpu aizraujošākajām TV3 muzikālā šova “Balss maskā” noslēpumainajām maskām, slēpies pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs!

Aleksandrs Samoilovs pēc dalības šovā devies uz treniņnometni saulainajā Spānijā, taču ar vislielāko prieku un gandarījumu atceras nesenos piedzīvojumus, piedaloties šovā “Balss maskā”, kur viņš guvis savu pirmo nopietno pieredzi, uzstājoties publikas priekšā. Viņš atzīst, ka, kā jau ilggadējs sportists ar sacensības garu, vēlējies piedalīties un noslēpt savu patieso identitāti pēc iespējas ilgāk, taču sapratis, ka līdz beigām parasti noturas profesionāli dziedātāji vai aktieri, tāpēc viņa izredzes nav lielas. Tāpat Jāņa Šipkēvica minējumi trāpījuši desmitniekā. Jau vairākkārt nācies atkauties no vērīgiem faniem, kuri, gluži tāpat kā žūrija, Zieda muzikālajā izpildījumā saklausījuši tieši smilšu karaļa balsi.

Pēdējā dziesmu maratonā sportists izpildīja roķīgu dziesmu “Johnny B Good” un tika atklāts. A. Samoilovs, ņemot vērā dziedātājas Samantas Tīnas minējumu, ka zem maskas varētu slēpties modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs, centies skatītājus un detektīvus novest no ceļa:

Aleksandrs Samoilovs
pludmales volejbolists

“Bija versija, ka tas ir Aleksandrs Pavlovs, kas ir dizaineris, tad es paskatījos internetā, kā viņš uzvedās un mēģināju tā kā vairāk uz viņa pusi, jo Samanta Tīna visu laiku atkārtoja, ka Aleksandrs Pavlovs. Tad es mēģināju apmēram kā viņš uzvedās, kā viņš kustās un tā arī kustēties.”

Sportists atzīst, ka maskā iesākumā juties nedroši un nekomfortabli, taču ar laiku pieradis, tāpēc varējis diezgan brīvi kustēties, dejot un pat teatrāli nokrist pēdējās uzstāšanās reizes beigās.  Citiem dalībniekiem, kuri turpina priecēt skatītājus ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem, Aleksandrs novēl pēc iespējas ilgāk noturēties un neatklāt savu patieso seju.

1 komentārs