tv3.lv

“Labi, ka mums nav jādejo.” “Dejo ar zvaigzni” vadītāji pirmo reizi raidījuma uzņemšanas laukumā

Jau pēc pāris dienām 13 profesionālus dejotājus un 13 slavenus cilvēkus, kas lēmuši iemācīties dejot vai dejot vēl labāk, pulcēsies kopā raidījumā “Dejo ar zvaigzni”. “Bez Tabu” bija klāt brīdī, kad raidījuma vadītāji Mārtiņš Spuris un Arvis Zēmanis pirmo reizi ielūkojās raidījuma uzņemšanas laukumā.

Arvis un Mārtiņš atzīst, ka uztraukums pirms pirmā raidījuma, protams, nedaudz ir. Un vēl izaicinošāku šo pasākumu padara tas, ka puiši klātienē iepazinušies tikai vakar. Aizgājuši kopīgās pusdienās un sapratuši, ka abus vieno vēl kas – abi noteikti nav rītu cilvēki.

Puiši jau pirms raidījuma iepazinušies ne tikai viens ar otru, bet arī ar dalībnieku sarakstu. Ar dažiem bijuši jau pazīstami, ar dažiem iepazinušies tagad, bet nu gatavi pirmajām prognozēm. Mārtiņš prognozē – no rolanda če sagaidīsim pārsteigumu. Savukārt Arvis atklāj, ka pazīst Mārci Auziņu, jo abi ir no Madonas un abi kopā dejojuši “disenēs”, tāpēc būs interesanti raidījumā vērot tieši viņu.

Abi puiši atklāj, ka skatījušies visas iepriekšējās “Dejo ar zvaigzni” sezonas. Arvis- arī ārzemju.

Mārtiņš Spuris
Raidījuma “Dejo ar zvaigzni” vadītājs

“Man visvairāk prātā palikuši vadītāji no visām sezonām. Un tad vēl Raivis Vidzis bija Šreks vienā sezonā. Un Valērijs Mironovs – ļoti leģendāra personība, kurš bija gan vadītājs, gan žūrijā.”

Mārtiņa pieminētais Valērijs Mironovs raidījuma filmēšanu atceras ar prieku, bet atklāj – pats sākums tik spīdošs tomēr nav bijis. Viņš stāsta, ka piedzīvoti vairāki konflikti slavenību un dejotāju starpā – viņi nav varējuši sadalīt – kura tad īsti ir slavenība!

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm