tv3.lv

Meklējam pavasara vēstnešus! Sūti bildi Bez Tabu, un mēs ziņosim par pavasara atnākšanu!

Neticami, bet pavasaris jau mūs sagaida pavisam drīz! 20. martā varēsim teikt: “Ziema, atā! Sveiks, pavasari!”, jo tas būs pavisam oficiāli. Bet, kamēr pavasaris oficiāli nav iestājies, raidījums Bez Tabu meklē pavasara vēstnešus un aicina tevi iesaistīties to meklēšanā!

2016. gada 1. martā 16:08

Ja savās ikdienas gaitās redzi kaut ko, kas liecina par tuvojošos pavasari – nofotografē to un sūti mums foto!

Tas var būt jebkas, kas tev asociējas ar pavasari – putns, pūpoli, izplaukusi narcise uz palodzes, smaidīgi draugi – tas viss liecina, ka pavisam drīz varēsim priecāties par siltāku laiku, vairāk saules, gaišākām dienām un visiem citiem priekiem, ko mums nes pavasaris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tu vari dalīties ar savu pavasara vēstnesi? Pievieno savu fotogrāfiju turpmāk redzamajā formā. Ieraksti noteikti savu vārdu, kontaktinformāciju. Tava bilde tiks pievienota kopējai bilžu galerijai, kas vēsta par pavasara vēstnešiem. Ja kāda bilde tev īpaši iepatiksies, nobalso par to, vai dalies ar to sociālajos tīklos! Raidījums Bez Tabu apkopos labākās fotogrāfijas un izveidos pavasara vēstnešu fotoalbumu!

Piedalies balsošanā! Tu vari noteikt, kura no visām iesūtītajām fotogrāfijām ir tavs favorīts un, kura ir vispavasarīgākā! Nobalso.

Ja tieši par tavu iesūtīto fotogrāfiju būs viss vairāk sabalsots, tiksi pie balvas. Grāmatu apgāds Jumava dāvinās tev 40 eiro dāvanu karti!!!

Balva

Piedalies un kopā izveidosim skaistu pavasara fotoalbumu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm