tv3.lv

“Ar katru dienu arvien neizbraucamāki!” Gulbenieši ziņo par novārtā atstāto Spārītes parku 

Gulbene ir bagāta ar pastaigu parkiem. Tos iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi. Taču par Spārītes parku raidījuma “Bez Tabu” redakcija saņēmusi sūdzības – ceļa segums esot sliktā stāvoklī, tāpēc tur pastaigāties ir vairāk nekā neērti!

2018. gada 31. oktobrī 19:33

Par šo problēmu ziņo māmiņa, kura parku iecienījusi pastaigām ar bērnu, pēdējā laikā ceļa segums kļūstot arvien neizbraucamāks, tāpēc aktuāls jautājums – kāpēc parkā neveic labiekārtošanas darbus?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satiktie iedzīvotāji piekrīt stāsta rosinātājai, akcentējot, pirms vairākiem gadiem uzlieto asfaltu, kurā šobrīd bedres ir viena pēc otras. Citviet Spārītes parkā ir iemītas taciņas, kuras esot daudz piemērotākas pastaigām.

Pirms trīs gadiem pie parka ierīkota autostāvvieta – tolaik iedzīvotāji izteikuši nepatiku pret to, akcentējot, ka pastaigu celiņi ir lielāka problēma. Šobrīd Gulbenes iedzīvotāju viedoklis ir saklausīts un ledus sakustējies.

Gulbenes novada pašvaldības pārstāve Gunta Kalmane informē, ka dome sagatavojusi pieteikumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam ietvaros. Ja pieteikums tiks atbalstīts, tad gulbeniešu iemīļotajā Spārītes parkā varēs veikt būtiskus labiekārtošanas darbus.

Darāmo darbu sarakstā ir gājēju celiņu seguma un tiltiņa atjaunošana, apgaismojuma ierīkošana, ezera tīrīšana, apkārtnes sakopšana, stādījumu un atpūtas vietu izveidošana.

“Ja šo projektu neapstiprinās, domāsim citus veidus, kā parku sakārtot,” sola domes pārstāve.

Tāpat informē, ka pēc aptuveni mēneša varētu būt nākamā pašvaldības tikšanās reize ar iedzīvotājiem, kur tiks runāts tieši par parku attīstību pilsētā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm