tv3.lv

“Ar trim sitieniem pa seju manam dēlam skolā salauzts deguns,” sašutusi pirmklasnieka mamma

Iecavas pamatskolas pirmklasnieka mammai nav viegli atcerēties, ko dēlam nācies piedzīvot skolā, taču nolēmusi neklusēt. Ar vairākiem sitieniem pa seju viņas dēlam skolā esot salauzts deguns.

2019. gada 2. decembrī 20:00

Pēc zēna stāstītā, viņš starpbrīdī skraidījis pa gaiteni, lielāks puika iesitis viņam trīs reizes gan pa seju, gan pa lūpām, gan pa degunu. Rezultātā bērnam esot lauzts deguns, varot sataustīt kūkumu. Ka deguns lauzts, apstiprināts rentgenuzņēmumā, un ir ārsta slēdziens. Pēc saņemtajiem sitieniem zēnam ilgstoši bijuši zilumi ap degunu. Ārsti negarantējot, ka zēna deguns atkal būšot taisns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Negadījums noticis 13. novembrī. Cietušā zēna mamma ir neizpratnē, kālab joprojām neesot noskaidrots, kurš ir bijis sitējs? Bērns varmāku neesot pazinis. Skolas biedrus neesot paguvis iepazīt, jo skolā mācījies vien pāris nedēļas. Mainot dzīvesvietu, nācies mainīt arī skolu. Sitējs bijis lielāks par viņu. Negadījums noticis trešā stāva gaitenī, kur atrodas cietušā puisēna klase. Mamma teic, ka dēls esot mierīgs un nevienu neaizskarot. To apstiprinājusi arī klases audzinātāja.

Skolas direktore norāda, ka veiktas visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Esot ziņots gan sociālajam pedagogam, gan bāriņtiesai, gan Valsts policijai. Aptaujājot skolēnus un skolotājus, secināts, ka neviens neko neesot redzējis. Notikušā apstākļi esot neskaidri. Skolas vadība paļaujas, ka policija veiks izmeklēšanu un noskaidros vainīgo. Jau uzsākta administratīvā lietvedība.

Ka deguns salauzts skolā, mamma ir pārliecināta, jo no rīta pati bērnu aizvedusi uz klasi, bet, kad stundas beigušās, tētis zēnu sagaidījis pie skolas ārdurvīm un aizvedis mājās. Dēls par skolā notikušo neesot ziņojis skolotājai, jo baidījies.

Mamma ir neizpratnē, ka vairāk nekā divu nedēļu laikā neesot izņemts videonovērošanas ieraksts, kas kārtībsargiem, iespējams, palīdzētu viest lielāku skaidrību īsākā laikaposmā. Raizējas, ka ieraksts varētu tikt dzēsts vai koriģēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilva Buka
VP BAUSKAS IECIRKŅA VECĀKĀ INSPEKTORE

-Lietā ir veiktas visas nepieciešamās pirmatnējās darbības. Videoieraksti ir pieprasīti, detalizētāku informāciju mēs nevaram sniegt. Tas ir izmeklēšanas interesēs.

-Ir gandrīz trīs nedēļas, bet vainīgais joprojām tā arī nav atrasts.

-Es vēlreiz saku, ir pieprasīta visa nepieciešamā informācija. Mēs arī esam atkarīgi no citām iestādēm. Tas viss prasa laiku. Tas nenotiek vienas dienas laikā.

Tagad zēns jūtoties labāk, bet uz skolu iet joprojām baidoties. Bērna vecāki cer, ka tuvākajā laikā tiks atšķetināts nepatīkamais starpgadījums un noskaidrots, kurš viņu piekāvis. Pirmklasnieka vecāki pieļauj iespējamību, ka varētu mainīt mācību iestādi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm