Asiņains meiteņu konflikts dienesta viesnīcā Rīgā. Audzēkne sadur kaimiņienes ar nazi un uzlej verdošu ūdeni

Jaunais mācību gads Rīgas Valsts tehnikumā iesācies asiņaini vārda vistiešākajā nozīmē. 5. septembra vakarā izglītības iestādes dienesta viesnīcā izceļas konflikts vairāku audzēkņu starpā, turklāt ar aukstā ieroča lietošanu.

Par notikušo incidentu tā dēvētajās kojās raidījumu “Bez Tabu” uzrunā skolēns, lūdzot saglabāt anonimitāti, jo raizējas par iespējamajām represijām no līdzgaitnieku un pat skolas vadības puses.

vēstules citāts

Rakstu anonīmi, jo skola draudēja ar sankcijām, ja izplatīs šo informāciju, bet mēs domājam, ka cilvēkiem tas ir jāzina. Viena meitene dienesta viesnīcā uzbruka ar nazi viņas kaimiņienēm. Dienu iepriekš viņa savai kojasbiedrenei draudēja uzbrukt ar nazi, tā rezultātā kojasbiedrene baiļu dēļ palika pa nakti pie kaimiņiem. Kaimiņienes bija aizslēgušas durvis kopīgajai vannasistabai, lai tā meitene netiktu iekšā. Nākamajā dienā kojasbiedrene uzrakstīja sūdzību par viņu, un viņu pārvietoja uz citu istabu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tās pašas dienas vakarā skolniece ieskrējusi istabā un skolasbiedrenei uzlējusi virsū verdošu ūdeni. Kā stāsta anonīmais aculiecinieks, uzbrucēja rokā turējusi arī nazi.

vēstules citāts

Kaimiņienei, kura bija dušā, ar nazi tēmēja vēderā, bet dvielis viņu pasargāja, un beigās trāpīja tikai pa roku. Meiteni, kurai uzlēja verdošo ūdeni, aizveda uz slimnīcu, jo bija apdegums, vajadzēja šuves, otrai meitenei nebija tik ekstrēmi.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) apstiprina, ka 5. septembrī tika saņemts izsaukums uz negadījumu Rīgā, Dārzciema ielā 64. NMPD mediķi sniedza palīdzību divām personām, kuras tālāk tika nogādātas ārstniecības iestādē.

Turklāt atklājas, ka konfliktā iesaistītas pirmā kursa audzēknes, kuras, iespējams, ir pazīstamas vien dažas dienas kopš mācību uzsākšanas tehnikumā.

Plašāk par notikušo incidentu skolas dienesta viesnīcā rakstam klāt pievienotajā video.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm