Asprātīgie Dauguļa jociņi un “Amoralle” kleitu bums! Ieskats “Zelta Mikrofons” aizkulisēs

Jau 22. Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2018” ceremonija Dailes teātrī ir aizvadīta un spožākie Latvijas mūzikas ieraksti atklāti.

2018. gada 1. martā 8:39

Cilvēki Dailes teātra foajē drūzmējas krietnu laiku pirms starta ceremonijai. Tikpat aktīvi ir mūziķi, kuri labprāt fotografējas ar faniem un neslēpj prieku, satiekot kolēģus. Pasākumam sākoties, tviteris kā bumba sākusi sprāgt. Īpašu mājās palicēju uzmanību izpelnījies vakara vadītājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādā no ierakstiem ceremonijas skatītāja pat atzinusies Mārtiņam mīlestībā, cita atzīst, ka iepriekš par Dauguli neko nav zinājusi, taču vadīšanas stils esot vienreizējs!

Mārtiņš Daugulis atklāj, ka ieguldīts ļoti liels darbs pie scenārija. Protams, Mārtiņa dabā ir arī tvert mirkļa burvību un teikt to, ko konkrētajā mirklī redz. Skatītāji vērtē, ka ceremonijas laikā tas izdevies ļoti labi!

Dziedātāja Samanta Tīna piekrīt tvitera komentētājiem un stāsta, ka Latvijā ir ļoti daudz labu pasākumu vadītāju. Viens no tiem esot arī Mārtiņš.

Dāmas viena pēc otras pasākumu vērot ieradušās zīmola “Amoralle” tērpos. Tieši Samanta Tīna vairākkārt kāpusi uz skatuves un apmeklējusi koncertus tērpusies šā zīmola apģērbā.

Samanta Tīna
dziedātāja

Jā, es šodien redzēju uz skatuves “Amoralle” tērpus, kurus esmu arī pati vilkusi. Man liels prieks, ka pastāv iespējamība, ka esmu to savā veidā iedvesmojusi darīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nominācijas “Mūža ieguldījums Latvijas mūzikā” balvas ieguvējs Viktors Lapčenoks laiku pēc pasākuma pavadīja sarunās ar mūziķiem. Vaicājot par prognozēm jauniņajiem iekarot pasaules virsotnes, Viktors nopūšas…

Viktors Lapčenoks
estrādes mākslinieks

Ir grupas, kas iet uz pareizo ceļu, bet vēl ir ļoti daudz jāstrādā. Bez darba nekas nenotiek.

Zelma Jēgere ieguvusi pirmo taustāmo balvu savā mūziķes karjerā. Ceremonijas laikā, malkojot šampanieti, Zelma baudīja pārējo nominantu priekšnesumus.

Sajūsmu par iegūto balvu neslēpj grupa “Dagamba”. Viņi saka lielu paldies žūrijai, kas iepriekš balvu nedevusi un savā veidā likusi par to pacīnīties.

Pie bagātīgi klātajiem galdiem, mūziķi un pasākuma apmeklētāji baudīja sarūpētās uzkodas. Taču pēc tam, laidās dejās DJ mūzikas pavadībā. Daļa mūziķu gan pēc pasākuma steigšus devās mājup…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm