tv3.lv

“Atstāja aiz durvīm ar sāpošu aci!” Ventspils slimnīcas pacientei atsaka palīdzību, viņasprāt, akūtā situācijā

Ventspilniece Ineta saņēmusi zvanu no mammas, kura sūdzējusies par stiprām acs sāpēm. Ņemot vērā, ka diskomforts acī kļuvis stiprāks, Ineta ieteikusi nekavēties un doties uz Ventspils slimnīcas traumpunktu.

2020. gada 15. oktobrī 17:35

Ineta stāsta, ka mamma reģistrēta un darbinieces aicinājušas doties uz otro stāvu, kur atrodas acu ārsta kabinets. Inetas piecdesmit četrus gadus vecā māmiņa nēsā kontaktlēcas – par diskomfortu acīs nekad neesot sūdzējusies. Sāpes uzradušās ļoti pēkšņi, bez kādiem brīdinošiem simptomiem! To izstāstījusi arī Ventspils slimnīcas ārstam, kurš piedāvājis sāpošo aci apskatīt tikai nākamajā dienā. Inetas mamma vairākkārt esot akcentējusi, ka sāpes ir neciešamas, tomēr ārsts palicis pie sava, piebilstot, ka viņa darba laiks ir beidzies. Mamma slimnīcā ieradusies plkst. 15.50, ārsta pieņemšanas laiks bijis līdz plkst. 16.00.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ineta
stāsta par mammas piedzīvoto slimnīcā

“Nāciet rīt vai brauciet uz Rīgu,” tāda bija ārsta atbilde. Mamma teica, ka līdz rītam neizturēs, jo sāpes ir drausmīgas, bet ārsts vienkārši aiztaisīja durvis.

Jāpiebilst, ka palīdzība meklēta traumpunktā, kur, pēc ventspilnieces domām, jābūt iespējai saņemt medicīnisko palīdzību visu diennakti! Kurzemes acu centra vadītājs Kaspars Ozols konkrētajā dienā pieņēmis apmeklētājus. Viņš atklāj, ka Ventspils slimnīcā uz vietas acu ārsts nav pieejams visu diennakti. Ārsts tiekot piesaistīts tikai gaidījumos, ja situācija ir neatliekama un draud ar neatgriezenisku redzes bojājumu vai zudumu. Tad tiekot piesaistīts dežurējošais ārsts, kurš atrodas mājās, bet nepieciešamības gadījumā ierodas slimnīcā.

Kaspars Ozols
Kurzemes acu centra vadītājs

Pēc sarunas ar pacienti un aplūkojot pacientes aci, man neradās nekādas norādes, ka situācija ir neatliekama. Tāpēc es piedāvāju apskatīt aci tuvākajā brīvajā laikā, kas bija nākamās dienas rītā. Manā gadījumā šī situācija nebija neatliekama.

Pēc saņemtā atteikuma Inetas mamma devusies uz Ventspils poliklīniku, kur arī laipni uzņemta. Ārsti konstatējuši radzenes bojājumu un izrakstījuši zāles. Šobrīd ar Inetas mammas veselību viss ir kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm