tv3.lv

“Atzīst, ka cūcīgi, bet neko!” Pašvaldības uzņēmums apzāģē kokus, taču ilgstoši neizved zarus!

“Bez Tabu” uzrunā kāds Pārdaugavas iedzīvotājs, kurš jau trīs mēnēšus cenšas panākt, lai pašvaldības uzņēmums “Rīgas gaisma” sakopj teritoriju gar tramvaja sliedēm. 9. janvārī Bauskas ielā veikti koku zāģēšanas darbi, taču tā arī netika izvesti nozāģētie zari.

2019. gada 26. martā 19:35

Gada sākumā gar tramvaja sliedēm tika veikti koku zāģēšanas darbi, lai no zariem atbrīvotu gaisa vadu līniju. Blakus esošās mājas saimnieks Rolands vairākas reizes zvanījis Rīgas pašvaldības aģentūrai “Rīgas gaisma”, lai informētu par to, ka darbu veicēji aizmirsuši sakopt teritoriju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rolands
ziņo par neizvestiem zariem

Tā jau mūsdienās ir: kā viens ir kaut ko nokrāvis, tā var apaugt tie zari ar atkritumiem, un rodas nekārtība. Es uzskatu, ka durvju priekšai ir jābūt tīrai, bet cits atnāk, nospļaujas un viss, tik tālu mēs esam nonākuši.

Trīs mēnešu garumā Rolands uzstājīgi turpinājis zvanīt un sūtīt e-pastus “Rīgas gaismai”, tas noticis tik regulāri, ka Rolands pat apsveicis “Rīgas gaismas” sekretāres sieviešu dienā, tad arī pēdējo reizi centies ar uzņēmumu sazināties.

“Rīgas gaismas” tehniskais direktors Edmunds Krēsle situāciju komentē rakstveidā, norādot, ka pastāv tiesvedības iespēja pret aģentūras apakšuzņēmēju par nekvalitatīvi sniegtu pakalpojumu.

Edmunds Krēsle
“Rīgas gaisma” tehniskais direktors

RPA “Rīgas gaisma” 17.10.2018. noslēdza līgumu ar atklātā iepirkuma “Koku zaru izzāģēšana un zaru apgriešana RPA “Rīgas gaisma” apkalpošanā esošo elektroiekārtu aizsardzības zonā” rezultātā izvēlēto apakšuzņēmēju. Bauskas ielā apakšuzņēmējs veica darbus š.g. 9. janvārī. Aģentūras darbinieki š.g. 8., 21, un 26. februārī, kā arī 7. martā pa tālruni informēja apakšuzņēmēju par nepieciešamību izvest nozāģētos zarus, taču tas līdz šim netika izdarīts. Aģentūras juridiskā daļa izvērtē iespēju piemērot sodu apakšuzņēmējam, atbilstoši noslēgtā līguma nosacījumiem.

Nākamajā dienā pēc “Bez Tabu” viesošanās Bauskas ielā teritorija tika sakopta un zari izvesti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm