tv3.lv

“Bēdīgs skats!” Jēkabpilī sūdzas par nolaistu, bīstamu bērnu laukumu; vandāļi posta uz nebēdu

2021. gada 16. jūnijā 19:10

Jēkabpilieši, dzīvojoši daudzdzīvokļu namu apkaimē, sūdzas par ilgstoši neremontētu, bīstamu bērnu rotaļu laukumu, ko mazie jēkabpilieši labprāt lietotu, ja kāds to salabotu. Atsevišķi bērni turpina kāpelēt pa nedrošajām konstrukcijām.

Rotaļu laukums ar šķībām konstrukcijām, izlūzušiem, satrūdējušiem dēļiem atrodas Jēkabpilī, Madonas ielā, starp daudzdzīvokļu namiem. Iedzīvotāji stāsta, ka apkaimē dzīvo daudz bērnu, kuri labprāt rotaļātos laukumiņā. Arī “Bez Tabu” novēro bērnu rosību pagalmā jau agrā rīta stundā. Dažs nebaidās – kāpelē pa bēdīga paskata konstrukcijām.

Iedzīvotāji stāsta, ka rotaļu laukums gadiem ilgi nav remontēts. Salīdzinoši nesen uzstādīti jauni slidkalniņi, bet tos lietot pat nedrīkst, aizsoļot līdz tiem liedz norobežojumi, kā brīdinājumi, ka konstrukcijas ir nedrošas.

Ne vien laika zobs, bet arī vandāļi bojā ne vien šo laukumu, bet arī infrastruktūru citviet pilsētā, norāda SIA “Pils rajona namu pārvalde”, kam uzticēts apsaimniekot visus uz Jēkabpils pašvaldības zemes esošos laukumus, pārstāvis Klāvs Jirgens. Jirgena vārdu patiesumu apliecina kāda apkaimes iedzīvotāja uzņemts video, kurā iemūžināts, kā pusaudži brutāli demolē, izlauž konstrukciju daļas.

Jirgens arī norāda, ka konkrēto rotaļu laukumu vairs neesot jēgas labot, tāpēc to drīzumā demontēšot. Tuvākajā laikā tiks izbūvēts jauns laukums, informē Jirgens.

Klāvs Jirgens
SIA “Pils rajona namu pārvalde” pārstāvis

Piemēram, mēs saremontējam, bet pēc tam tas tiek salauzts. Tie ir neparedzami bojājumi. Vispār kopējais pašvaldības rotaļu laukumu stāvoklis nav no labākajiem. Nav pietiekoša budžeta, lai laukumus uzturētu teicamā stāvoklī.

Jāatzīmē gan, ka teju līdzās pussabrukušajam rotaļu laukumam ir cits, salīdzinoši nesen izbūvēts spēļu laukums, tomēr arī tas cietis no vandāļu izdarībām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm