Bišumuižas iedzīvotāji kategoriski iestājas pret autoskolas mācību laukuma izveidi tieši pie dzīvojamām mājām

Bišumuižas iedzīvotāji visiem spēkiem cenšas panākt, lai pretī daudzdzīvokļu namam nenotiktu autoskolas mācību laukuma izveide. Taču par spīti rīdzinieku pretenzijām, darbi pie laukuma izveides turpinās.

Bišumuižas iedzīvotāji ir noskaidrojuši, ka tieši pretī daudzdzīvokļu namam būšot autoskolas mācību laukums, kur topošie motociklisti un smago automašīnu šoferi mācīsies braukt. Šāda iecere rīdziniekiem nudien nav pa prātam, jo būšot traucēts ne tikai miers, bet arī iedzīvotāji ir satraukti par bērnu drošību.

Komētas ielas iedzīvotāji jau vairākkārt ir vērsušies pie pašvaldības ar lūgumu aizliegt šā laukuma izveidi. Esot panākts, ka autoskola “Fortūna” nedrīkstot veidot laukumu, tāpēc rīdzinieki ir pārliecināti, ka darbi tiekot veikti nelegāli.

Pārdaugavieši zina teikt, ka iepriekš pretī mājai atradies automašīnu stāvlaukums. Pirms pāris gadiem autoskola “Fortūna” šo laukumu esot pārņēmusi savā rīcībā un uzlikusi zīmi, ka teritorijā drīkstot iebraukt tikai ar atļaujām.

Rīgas domes pārstāvis Valdis Dombrovskis norāda, ka regulāri uzraugot konkrēto adresi. Iedzīvotāju bažas saprotot, taču iestāties pret laukuma izveidi nevarot. Arhitektūras un pilsētvides dizaina pārvaldes vadītājs V. Dombrovskis atzīst, ka atļaujas veidot mācību laukumu izsniedzot Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

CSDD pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters norāda, ka viņu rīcībā ir lemt tikai par to, vai laukums atbilst prasībām, nevis ņemt vērā iedzīvotāju pretenzijas.

Autoskolas “Fortūna” vadītājs tā arī nesniedz atbildes uz raidījuma “Bez Tabu” jautājumiem.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm