tv3.lv

Ceļā no Slampes uz Rīgu nozūd sūtījums, jo pastnieks ņēmis vērā nevis uzrakstīto adresi, bet maisiņa apdruku

“Bez Tabu” skatītāja Velta no Slampes sūrojas, ka jau janvārī izsūtījusi paciņu, bet tepat mūsu valsts iekšienē tā pazudusi un adresāts līdz pat šim brīdim paku nav saņēmis.

2020. gada 13. martā 19:30

Velta sagatavojusi sūtījumu paziņai Rīgā, Iļģuciemā. Vietējā pasta nodaļā to nosūtījusi uz galvaspilsētu. Noformējusi sūtījumu atbilstoši pasta prasībām. Kad paziņa paku nav saņēmusi, Velta gājusi uz Slampes pasta nodaļu skaidrot, kāpēc nav nosūtījuši paciņu. Pastā atbildēts, ka ir gan  nosūtījuši. Lai zvanot uz informatīvo tālruni skaidrot, kas ar paku atgadījies? Zvanījusi. Viņai paskaidrots, paka nogādāta adresātam. Paziņa to noliedz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Velta zvana uz pastu arī “Bez Tabu” klātbūtnē. Saņem to pašu atbildi, sūtījums piegādāts saņēmējam. Izrādās, “Latvijas Pasts” paku nosūtījis uz “Cellbes”, jo sūtījums bijis iepakojumā, uz kura bijis uzņēmuma logotips. Pastnieks ņēmis vērā nevis uzrakstīto adresi, bet maisiņa apdruku. Pasta balodis apmaldījies.

Velta sašutusi. Uz pakas bija uzlīmēta saņēmējas, proti, Veltas paziņas adrese, nevis uzņēmuma, kura logotips bijis uz iepakojuma. Pasts arī savos reģistros adresi norādījis pareizi un to pat iekļāvis maksājuma dokumentā. Velta ir neizpratnē un norāda, ja uz iepakojuma būtu uzrakstīts “Londona”, vai tad paku sūtītu uz Londonu?

Raidījumam “Bez Tabu” “Latvijas Pasts” atzīst savu kļūdu un uzskata paku par pazudušu. To nevarot atgūt arī no faktiskā saņēmēja. Gatavs Veltas kundzei izmaksāt kompensāciju par nozaudēto paku. Kopā tie būšot vairāk nekā 60 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm