tv3.lv

Cēsnieki uzsākuši cīņu ar skolēniem, kuri daudzdzīvokļu māju pagalmu izvēlējušies par vietu, kur ievilkt dūmu

Leona Paegles otrā nama iedzīvotāji Cēsīs vairākus mēnešus spiesti cīnīties ar jauniešiem. Pāris simts metru attālumā atrodas vidusskola, no kurienes skolēni starpbrīžos skrien ievilkt dūmu zem vietējo māju logiem. Cēsnieki skolēnus pat ir sabāruši, taču situācija neuzlabojas.

Vietējā iedzīvotāja Diāna, kuras dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, ir neapmierināta, ka jaunieši izvēlējušies pagalmu kā vietu, kur starpbrīžos uzpīpēt. Viņa ir lūgusi skolēniem doties tālāk no logiem, bērni uzklausījuši, taču pēc pāris minūtēm vietā atnāk citi.

Savukārt Sigita no blakus mājas, kura strādā pārtikas veikalā, ir izbrīnīta, kā jaunieši iegūst cigaretes, ja tās pārdod, tikai sasniedzot pilngadību. Vietējie pamanījuši, ka bērni sāka skriet uz viņu pagalmu, kopš Cēsu Pilsētas vidusskolai uzbūvēja piebūvi.

Arī mēs pārliecināmies, ka, par spīti lietum, jaunieši pat piecu minūšu starpbrīžos skrien uz vietējo iedzīvotāju pagalmu, jo skolas teritorijā, kā skolēni paši apstiprina, viņiem nav ļauts smēķēt.

Cēsu Pilsētas vidusskolas direktore Aija Sīmane atsakās raidījumam “Bez Tabu” sniegt komentāru. Minot, ka ar cēsniekiem jau pati ir runājusi.

Narkologs Ļevs Poluņins ir pārliecināts, ka jauniešu vēlmi uzsākt pīpēt ietekmē arī vide, kurā viņš aug. Panākt, lai jaunieši nesmēķē, ir diezgan sarežģīts process, uzskata speciālists. Taču, viņaprāt, pedagogiem un vecākiem ir jāturpina ar skolēniem runāt.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm