tv3.lv

“Cik bieži ir bijis, ka es izmetu drēbes un pēc tam skatos, ka manējās!” Iedzīvotāji Alūksnē spiesti sadzīvot ar kaimiņieni “vācēju”

2021. gada 21. jūnijā 20:00

Pie raidījuma “Bez Tabu” vērsās anonīms cilvēks no Alūksnes, lai ziņotu par kaimiņieni, kura atrastos atkritumus nes uz savu dzīvokli. Vairāku gadu garumā neizdodas situāciju atrisināt!

Torņa ielas iedzīvotāji spiesti sadzīvot ar kaimiņieni “vācēju”. Vietējie stāsta, ka gadu garumā ir savākts tik daudz, ka pat savā mājā viņa vairs netiek.

Arī mājas ārduvis jātur vaļā, jo no dzīvokļa nāk nepatīkama smaka.

Elvīra
vēlas kārtību

Jūs varat visiem pajautāt, visi to pašu teiks. Visu ko viņa savāc, cik bieži ir bijis, ka es izmetu kaut kādas drēbes un pēc tam skatos, ka manējās.

Kaimiņiene Zaiga daudzdzīvokļu mājas tuvumā parādās tikai pusdienlaikā un vakarā, lai pārnakšņotu. Tā kā dzīvoklī vairs netiek, tad nakti pārlaiž pie savām durvīm.

Ne tikai dzīvoklī Zaiga vairs netiek, bet arī pagrabu ir sanesusi pilnu ar mantām.

Elvīra
grib kārtību

Kā viņa visu to te sanesusi, nav zināms. Pa pilsētu staigā ar pieciem vai sešiem maisiem. Tad, kad māju renovēja, jau bija zināms, ka dzīvoklī mantu čupa ir līdz griestiem un tikai maza taciņa izveidota. Pirms gada viņai dzīvoklī nokrita sērkociņš un sāka degt mantas.

Nemaz necerot uz brīnumu, dienā, kad esam ieradušies, gar mājas stūri parādās Zaiga ar diviem lieliem maisiem rokās. Tomēr sarunās viņa gan neiesaistās.

Vietējie zina teikt, ka agrāk Zaiga ir bijusi latviešu valodas skolotāja. Mājā viņa dzīvojot gadiem ilgi, brīžiem uzturas arī savā vasarnīcā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi nespēj rast risinājumu, jo sieviete uzreiz vēršas policijā pret pārējiem.

Gints Teterovskis
Alūksnes pašvaldības policijas inspektors

Nekas nav mainījies, mēs esam šo personu saukuši pie administratīvās atbildības par neiesaistīšanos pašvaldības organizētajā atkritumu apsaimniekošanā, proti, par atkritumu uzkrāšanu nevis nodošanu atkritumu apsaimniekotājam. Sods bija gana bargs, viņai kā pensionārei diezgan nozīmīgs, taču mērķi tas nav sasniedzis.

Sociālais dienests sievietei vienu reizi ir palīdzējis, vairāk viņa palīdzību nav lūgusi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm