tv3.lv

Daudzstāvu nama iedzīvotāji Liepājā izmisumā par gadiem ilgstošo renovācijas projektu

Pirms diviem gadiem liepājnieki no Ventas ielas sestā nama sūdzējās, ka daudzdzīvokļu nama renovācijas darbi esot ieilguši. Iedzīvotājiem nezināmu iemeslu dēļ mājas atjaunošanas bija apstājušies. 2020. gadā, kad raidījums “Bez Tabu” viesojās vēju pilsētā, mājas uzraugs “Liepājas namu pārvaldnieks” solīja, ka meklēs jaunu firmu, kas pabeigs iesākto.

Mājas iedzīvotājs Zigfrīds atklāj, ka renovācijas darbus jau vajadzēja pabeigt pirms vairākiem gadiem. Arī šobrīd ēka nav gatava, liepājnieki novērojuši, ka divu gadu laikā veikti tikai pāris darbi.

Iedzīvotāji jau vairs neliek lielas cerības, ka tuvākajā laikā māju pabeigs. Liepājniece Vineta dienas laikā dodas uz laukiem, lai nebūtu jānoskatās uz stalažām, kas apliktas ap māju.

Zigfrīds nosmej, ka blakus divstāvu mājas renovācijas darbus pabeidza daudz ātrāk nekā šo namu, turklāt, viņaprāt, jaunu būtu ātrāk uztaisīt.

Atbilde, kāpēc darbi pie mājas renovācijas ir ievilkušies, esot pavisam vienkārša – uzņēmums “Ekovalis Latvija”, kas uzvarēja izsludinātajā konkursā, bankrotēja. “Liepājas namu apsaimniekotāja” pārstāve Ita Cērmane atklāj, ka nācās izsludināt jaunu konkursu, kas bijis sarežģīts process.

Par spīti iedzīvotāju bažām, apsaimniekotājs sola, ka līdz gada beigām māja būs pabeigta.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm