Deviņstāvu mājā ilgstoši nedarbojas lifts, māmiņas ratus nes pa kāpnēm

Stirnu ielas 37 nama iedzīvotāji spiesti jau padsmit dienas lifta vietā kāpt pa kāpnēm. Četru bērnu māmiņa Kristīne no devītā stāva katru dienu stiepj bērnu ratus augšā un lejā. Atstāt tos kāpņutelpā neesot variants, sievietei bail, ka kāds nozags.

Ne tikai Kristīne ir nogurusi kāpt pa kāpnēm, mājā dzīvo daudz senioru un cilvēki ar kustību traucējumiem, kuriem lifts ir ļoti svarīgs.

Mājas iedzīvotāji vairākkārt ir interesējušies, kad beidzot liftu salabos, taču saņem tikai tukšus solījumus. Arī “Bez Tabu” komanda vēršas pie lifta uzturētājiem, taču saņemam atbildi, ka, visticamāk, tuvāko dienu laikā problēmas tikšot atrisinās.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāve Una Grenevica gan solījumus, kad lifts beidzot būšot gatavs, nedod. Viņa norāda, ka vairs nesadarbojoties ar firmu Baltkrievijā, šobrīd detaļas pērk no Vācijas, taču tāpat tas esot sarežģīts process. Turklāt lifts konkrētajā kāpņutelpā jau divas reizes ir nokalpojis savu ekspluatācijā paredzēto termiņu.

Mājas pārvaldnieks ir lemšanas stadijā par jauna lifta izbūvi, jo, aprēķinot ilgtermiņā, tas sanākot lētāk nekā salabot veco. Pagaidām iedzīvotājiem vēl nākšoties staigāt ar kājām.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm