tv3.lv

Elektrības piegādātāja dēļ garāžu kooperatīvs paliek bez signalizācijas un apsardzes

Garāžu kooperatīva “Ilga” vadība un darbinieki ziņo par nelāgu pieredzi ar AS “Sadales tīkls” – uzņēmums bez brīdinājuma atslēdzis elektrību vairāk nekā 800 garāžām. Arī apkārtnes drošība karājusies mata galā, jo apsardzes vadības pults un video novērošanas kameras pārstājušas darboties.

2019. gada 14. martā 20:00

Elektrības piegādātāji paziņojuši, ka kooperatīvam beidzies līgums, tāpēc elektrība atslēgta. Šis AS “Sadales tīkls” paziņojums izbrīnījis kooperatīva vadību, jo starp abām pusēm noslēgts beztermiņa līgums. Arī nekādu parādu neesot, tāpēc radušos situāciju kooperatīva valdes loceklis Raimonds sauc par absurdu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī kooperatīva vadītāja Gaļina ir neizpratnē par AS “Sadales tīkls” rīcību, akcentējot, ka diennakti neesot darbojušās drošības sistēmas – apsardzes vadības poga, video novērošanas kameras.

Gaļina
GĪKS “Ilga” vadītāja

Mums ir paaugstinātas bīstamības objekts! Viņi atslēdza elektrību vairāk nekā 800 cilvēkiem. Un viņiem par to bija vienalga!

AS “Sadales tīkls” pārstāvis nenoliedz, ka komunikācija bijusi neveiksmīga, taču norāda, ka sešu gadu garumā kooperatīvā nodrošināts pagaidu pieslēgums, kuram beidzies termiņš – atzīst, ka līgumā šī informācija nav norādīta, tā esot atrodama līguma pielikumā, taču jebkurā gadījumā saprot, ka brīdinājumam bija jābūt.

Kādreiz garāžu teritorijā bijusi rūpnīca, no kuras kooperatīvam pieslēdza elektrību. Pēc rūpnīcas likvidēšanas “Ilgā” bijis pagaidu pieslēgums, taču šobrīd iesniegts projekts, lai izbūvētu pastāvīgu pieslēgumu.

Vents Kleikalīdis
AS “Sadales tīkli” pārstāvis

Šādās vietās, lai izbūvētu mūsu tīklu, ir vajadzīgs komplekss risinājums, kuru, ņemot vērā šo situāciju, nevarēja ātri un operatīvi atrisināt. Šobrīd šis jautājums ir pagājis uz priekšu – ir iesniegts projekts, un tuvākajā laikā sāksies būvniecība, lai varētu būt patstāvīgs pieslēgums šim klientam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm