Elektroskūteru uzlādes staciju dēļ bloķēta piekļuve velonovietnēm pie lielveikala

“Bez Tabu” komanda saņēma ziņu no raidījuma skatītāja Jāņa par netaisnību pie kāda lielveikala galvaspilsētā. Viņaprāt, tiekot apdalīti riteņbraucēji, priekšroku dodot skūteru piekritējiem.

Jānis
dod priekšroku velosipēdiem

“Puspriekbēda pie lielveikala “Alfa”. No vienas puses, “Bolt” cenšas izvietot stāvvietas saviem skūteriem, bet, no otras puses, ir bloķējis veselu strēli velonovietnēm. Nezinu, kurš inženieris to ir izdomājis, bet tas ir apstiprināts. Tagad ne iebraukt, ne izbraukt. Ko saka par šo idiotismu paši lielveikala saimnieki? Vai tiešām vietas nebija, ka jābloķē velonovietnēm stāvvietas ar “Bolt” izgudrojumiem?”

Arī “Bez Tabu” komanda devās pie norādītā lielveikala. Viesošanās brīdī ne elektroskūteru uzlādes stacijās, ne aiz tām esošajās velosipēdu novietnēs nevienu braucamrīku nemana, toties pilnas ir netālu esošās riteņu novietnes. Tur sastaptie velosipēdu cienītāji atzīst uzlādes stacijas novietojumu par neizdevušos, tomēr lielu problēmu nesaskata – ja citas novietnes būtu pilnas, viņi staciju vienkārši apbrauktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

TV un radio personība Toms Grēviņš ikdienā teju visur un vienmēr pārvietojas ar velosipēdu. Viņš ieradies kopā ar “Bez Tabu” komandu apskatīt jaunizvietoto skūteru uzlādes vietu. Viņš problēmu nesaskata un demonstrē, cik viegli visām traucējošajām konstrukcijām iespējams ar velosipēdu apbraukt apkārt un riteni novietot tam paredzētajā vietā. Viņam ir arī risinājums, kā novietnes un uzlādes stacija būtu jāpārvieto, lai traucētu mazāk.

Toms uzskata, ka velosipēdu novietņu galvaspilsētā varētu būt vairāk, bet pats vienmēr atrod, kur riteni pieķēdēt. Tomēr Toms vērš uzmanību uz vēl kādu problēmu. Viņaprāt, velosipēdu novietnes parasti ir par mazu, taču pie lielveikala “Akropole Alfa” tās esot ļoti labā izmērā.

Baiba
“Akropole” komunikācijas konsultante

“Mums žēl dzirdēt, ka iepirkšanās centra apmeklētājam ir radušās neērtības novietojot savu divriteni, jo mūsu mērķis ir veicināt tieši apmeklētāju komfortu un piedāvāt alternatīvas pārvietošanās un ērtas novietošanas iespējas. Elektrisko skrejriteņu uzlādes staciju uzstādīšanai ir izvēlēta vieta, kas netraucē nedz velosipēdu novietnēm, nedz apmeklētāju plūsmai. Protams, vieta piebraukšanai konkrētajai novietnei ar velosipēdu šobrīd ir šaurāka nekā iepriekš, bet joprojām ir brīvi pieejama, ievietojot velosipēdu novietnē no otras puses. Turklāt blakus ir vēl vairākas novietnes, kurās var ērti un bez ierobežojumiem atstāt savu velosipēdu, apmeklējot iepirkšanās centru.”

Lai arī šķiet, ka elektroskūteristi iekarojuši Rīgas ielas un velo piekritējus atstājuši otrajā vietā, sporta ārsts Agnis Otvars aicina tomēr labāk izvēlēties veco, labo riteni, jo pie tā esam pieraduši kopš bērnības, tādējādi ar to traumējam sevi mazāk kā braucot ar elektroskūteri.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm