tv3.lv

Enrikes Iglesiasa koncerts atcelts. Kādas cerības atgūt par biļetēm iztērēto?

Kopš novembra vidus raidījuma “Bez Tabu” e-pasts piebiris pilns ar vēstulēm no piktiem un dusmīgiem Enrikes Iglesiasa cienītājiem, kuri iztērējuši desmitiem un pat simtiem eiro, lai baudītu mākslinieka koncertu, bet diemžēl tas atcelts, jo koncerta rīkotāji nav izpildījuši solīto.

2019. gada 2. decembrī 20:17

Ilze ir tikai viena no daudzajiem Iglesiasa cienītājiem, kuri tagad ir pagalam pikti, jo palikuši bez naudas un koncerta. Vēstuļu kaudzēs jūtams piktums un dusmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jekaterina
nopirkusi biļetes uz atcelto koncertu

Kā rīkoties? Mēs ar draudzeni nopirkām biļetes “Biļešu servisā” uz Enrikes Iglesiasa koncertu uz 05.12.2019. “Arēnā Rīga”. Izrādās, ka koncerts nenotiks un nemaz nebija paredzēts.

Māris
iztērējis naudu par biļetēm uz Iglesiasa koncertu

Kas notika ar Enrikes Iglesiasa koncertu? Kur palika krāpnieku firma, kura pārdeva koncerta biļetes viņa oficiālajā mājaslapā.

Sarmīte
neapmierināta par koncerta atcelšanu

“Biļešu serviss”, kurā iegādājos biļetes uz koncertu, izrādās, nekādu atbildību par koncerta norisi nenes. Galu galā, savu naudu samaksāju tieši viņiem! Vai joprojām ir kā 90. gados, kad varēja izsludināt pasākuma norisi un pazust ar visu naudu? Šobrīd esmu palikusi gan bez koncerta, gan naudas.

Dace
pikta par iztērēto naudu

Esmu nepatīkami pārsteigta par atcelto Iglesiasa koncertu. “Biļešu servisa” mājaslapā norādīts, ka nauda netiks atdota, kamēr nebūs informācijas no Valsts policijas. Es tiešām atvainojos, kāda man darīšana gar visu procesu – ja pakalpojuma nav, es vēlos atpakaļ savu naudu. Tie nav 10 eiro, bet gan 120. Pilnīgi vīlusies pakalpojuma sniedzējā.

Kā norāda biļešu tirgotāji šeit, Latvijā, tad koncertu rīkot bija uzņēmies pasākuma rīkotājs no Bulgārijas. Turklāt Bulgārijā bāzētais pasākuma rīkotājs bija izziņojis koncertus arī Minskā, Baltkrievijā un Zagrebā, Horvātijā. Arī tur cilvēki palikuši kā bez naudas, tā bez koncerta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga Rubine
SIA “Biļešu serviss” valdes locekle

Pasākuma rīkotājs ir “ART BG” darbojas Bulgārijā un ir izņēmis nodokļu maksātāja numuru Latvijā. Izpētot pasākumu rīkotāja līdzšinējo pieredzi, redzams, ka darbojas Eiropā jau desmit gadu un ir nodrošinājis lielu mākslinieku tūres, tostarp arī Enrikes Iglesiasa. Un pieredze mūsu ieskatos bija pietiekama.

Tomēr šoreiz pasākuma rīkotājam kaut kas nogāja greizi un tik tiešām koncerts atcelts un lēmumu pieņēmusi Enrikes Iglesiasa komanda.

EI komanda

Koncerttūres organizators, producents un pasākuma organizators “ArtBG” nav izpildījis savas līgumsaistības. Tā rezultātā diemžēl kļūst neiespējama šova norise, tādā apmērā, kā to ir pelnījuši mūsu fani.

Ņemot vērā, ka biļešu tirgotājs kā starpnieks ir konstatējis, ka pasākums nenotiks, un ņemot vērā, ka pastāv aizdomas par krāpniecisku rīcību no pasākuma rīkotāju puses, biļešu tirgotājs iesaistījis policiju un tagad gaida ziņas no likumsargiem, lai saprastu vai iespējams uzsākt naudas līdzekļu atdošanu.

Policija uzsākusi resorisko pārbaudi, un tāpēc plašākus komentārus sniegt nevar, tikmēr Patērētāju tiesību aizsardzības centrs arī savā mājaslapā norāda, kā rīkoties ar garu degunu palikušiem. Tātad tiem, kuri iegādājušies biļetes, shēma ir vienāda. Iesniegums jāraksta kā pasākuma rīkotājiem – “ART BG”, un tāds pat iesniegums jāraksta arī biļešu tirgotājiem. Problēmas rada fakts, ka daļa koncerta apmeklētāju koncerta ieejas kartes pirkuši starptautiskā biļešu iegādes platformā, kur viņi nokļuvuši caur koncerta rīkotāju mājaslapu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa šobrīd galvenais vaininieks, pasākumu rīkotājs Bulgārijā, joprojām savā mājaslapā ziņo, ka koncerti notiks. Patērētāju tiesību aizsardzības centrā teic, ka viņi sadarbojas arī ar Bulgārijas kolēģiem, un, tiklīdz būs kādi jaunumi, tos publicēs savā mājas lapā http://www.ptac.gov.lv/.

Tieši tāpat ikviens atceltā koncerta biļetes īpašnieks mudināts vērsties Valsts policijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm