“Es sāku histērijā kliegt!” Izkāpjot no taksometra, rīdziniece iekrīt kanalizācijas lūkā

Raidījumā “Bez Tabu” vēršas rīdziniece Marita, kura nupat piedzīvojusi visai netipisku incidentu pēc izkāpšanas no taksometra.

Vēloties palīdzēt ģimenes mīlulim, Marita kopā ar meitu un četrkājaino draugu dodas uz izvēlēto galamērķi – veterināro klīniku, protams, uzticoties taksistam vārdā Mihails, kuram krievu mēle tuvāka. Ceļš līdz veterinārajai klīnikai Kalnciema ielā ir gluds un bezrūpīgs. Tomēr nudien nervus stindzinošie notikumi risinās jau pēc galamērķa sasniegšanas.

Mihails aptur automašīnu tieši pie kanalizācijas lūkas. Marita, kāpjot ārā no transportlīdzekļa, nostājas uz akas vāka. Māmiņa nepamana, ka vāks ir izkustināts, un iekrīt lūkā.

Marita

Lūkas vāks bija sagriezies vertikāli un piespieda muguru. [..] Es sāku histērijā kliegt.[..] Stipri sasitu kājas… abas! Drausmīgi! Gaidu ātro palīdzību. Oi… Es knapi izrāpos!

Vien ar taksista Mihaila palīdzību Marita izrāpjas no šķietamā galvaspilsētas urbānā akača. Rīdziniece kautrējoties tomēr iesūta fotogrāfijas ar gūtajām traumām. Pamatīgs sasitums un ne mazāk iespaidīgs zilums. Lai arī māmiņa pateicas visaugstākajiem spēkiem par izglābšanos no, iespējams, smagāka vai pat letāla iznākuma, cietusī pašreiz nu uz laiku spiesta būt darbnespējīga iedzīvotāja statusā.

Marita fiksē lērums notikušā apstākļu. Turklāt pēc “Bez Tabu” izrādītās intereses līdzās esošās veterinārās klīnikas darbinieki to visu apstiprina, taču noliedz, ka tā ir iestādes atbildība.

Plašāk rakstam klāt pievienotajā video.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm