tv3.lv

“Esmu izputināts, zaudēju pilnīgi visu!” Internetā iepazīta sieviete izkrāpj lielu naudas summu un izposta ģimenes dzīvi

Preiļu pusē dzīvojošais Jānis, meklējot otro pusīti, izmēģina laimi internetā. Sociālajā tīklā “draugiem.lv” atsaucas kāda dāma un uzdod jautājumu: “Vai esi brīvs?”. Tomēr drīz vien koķetā frāze jau iegūst mantkārīgas aprises.

Jau pēc pāris nedēļu ilgām attiecībām Jāņa draudzene lūdz palīdzēt ar naudu, lai viņai piederošā zemesgabalā Jēkabpilī varētu izveidot zemes un grants karjeru.  Tobrīd Daugavpilī dzīvojošā dāma sola Jānim kopdzīvi uz zelta āderes. Tiesa gan, pirms tam topošajam dzīvesbiedram ir jāiegulda sava artava kopīgā biznesa uzsākšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānis naudu sūtījis gan ar pasta starpniecību, gan devis rokā, tiekoties klātienē. Internetā uzsākto attiecību dēļ Jānis ne tikai šķiras no lauksaimniecības tehnikas, nekustamā īpašuma un vairākiem mobilajiem telefoniem, bet arī no sievas, ar kuru kopā deviņus gadus audzināta meita.

Jāņa un internetā iepazītās Ritas attiecības ilgst aptuveni pusgadu. Tikai pēc gaisā izmestajiem tūkstošiem un nokļūšanas uz ielas Jānis saprot, ka viņš ir apkrāpts, un par notikušo vēršas policijā. Jānis arī uzzina, ka sieviete slēpusi savu identitāti. Policists iecirknī parāda likumsargiem jau iepriekš zināmas sievietes fotogrāfiju ar īpašu pazīšanās zīmi – dzimumzīmi uz vaiga, un Jānis atpazīst pāridarītāju.

Telefonsarunā “Bez Tabu” uzzina, ka iesniegums no Preiļu policijas iecirkņa pārsūtīts uz Daugavpils iecirkni. “Šobrīd tas tiek izskatīts, un pagaidām nekādu [informāciju] mēs plašsaziņas līdzekļiem tālāk neko nesniedzam, bet – tiklīdz kaut kāds lēmums tiks pieņemts, tad mēs varam jums paziņot par to,” atzina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

Apkrāptais Jānis tā arī nav redzējis to zemesgabalu Jēkabpilī, kur solīts izbūvēt grants karjeru, nav pat zināma adrese. Jānim diemžēl nav arī fotogrāfijas, lai kameru priekšā parādītu, kā izskatās krāpniece. Arī no sociālajiem tīkliem sieviete jau nozudusi. Vienīgais, ko mīlas slazdos ievilktais vīrietis šobrīd cer, ka policijai tomēr izdosies panākt taisnīgumu.

Jānis vēl aizkadrā atklāj, ka pēc vēršanās policijā viņam izdodas sazināties ar ļaundari. Sieviete norāda, ka pašreiz dzīvo Ventspilī pie kāda zemnieka. Pēc tam jau sarakste un sazvanīšanās paliek bez rezultāta – telefona numurs nomainīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krāpniecības upuris šobrīd ir gatavs pieņemt jebkāda veida palīdzību, lai atkal nostātos uz kājām. Un Jāni iespējams sazvanīt pa šo tālruņa numuru 26270583.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm