tv3.lv

“Gribētu pabrīdināt arī citus.” Jelgavniece ziņo par bankomātu, kas nav izdevis visu pieprasīto summu

Zvanu “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā atstājusi jelgavniece, kura vēlas brīdināt citus par bankomātu populārā pilsētas tirdzniecības centrā. Ceturtdienas vakarā vēlējusies izņemt 150 eiro, taču bankomāts izsniedzis vien 80. Sieviete norāda, ka iekārtas regulāri niķojas.

2019. gada 10. oktobrī 11:26
 Zvans “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā

Gribētu pabrīdināt arī citus cilvēkus, ka Jelgavā “Vivo centrā”, kur ir “Swedbank” bankomāts, ļoti bieži, izņemot skaidru naudu, visa summa netiek izsniegta. Sazinoties ar banku, atbildes ir diezgan formālas. Runājot ar apkārtējiem pārdevējiem, konstatēts, ka šādi gadījumi ir ļoti bieži un banka neko nedara, lai šo automātu salabotu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jelgavas “Vivo centrā” pieejami divi “Swedbank” iemaksas/izmaksas bankomāti un novērojams, ka vēl pirms pusdienlaika tie ir diezgan pieprasīti. Tomēr “Bez Tabu” nauda tiek izsniegta korekti, un abas pašapkalpošanās iekārtas darbojas bez tehniskām ķibelēm.

Blakus esošās ķīmiskās tīrītavas darbiniece novērojusi, ka abi bankomāti mēdz niķoties un mulsināt apmeklētājus. “Jā, jā, jā. Vienmēr problēmas, citreiz bankomāts kaut ko skaita, skaita, tad uzraksta, ka operācija nav izdevusies un viss. Cilvēks stāv un saka: “Ārprāts, ko tagad darīt?” Citreiz kvīti nedod, tad cilvēki zvana un prasa, vai man ir nauda ieskaitīta vai nav. Nu kā mēs te dzirdam, kā cilvēki te ņemas,” tā iestādes darbiniece.

“Swedbank” mediju attiecību vadītājs Jānis Krops norāda, ka konkrētajā gadījumā jelgavniecei bankomāts skaitīšanas kļūdas dēļ izsniedzis mazāk naudas, nekā pieprasīts. Sūdzība izskatīta un nauda jau ieskaitīta atpakaļ klientes kontā.

Jānis Krops
“Swedbank” mediju attiecību vadītājs

Mums ir 24/7 bankomātu monitoringa sistēma, kas uzmana gan naudas daudzumu, gan tehnisko stāvokli. Mēs, protams, aicinātu klientus, ja viņi novēro, ka kāds bankomāts nedarbojas, paziņojiet par to bankai, lai gan tehniskais personāls, visticamāk, jau ir ceļā. Runājot par šiem diviem bankomātiem Jelgavā, nekādu īpašu problēmu ar tiem nav, jo tādas skaitīšanas kļūdas, ka kādam neizdod visu naudu, ir ļoti retas, tie ir 0,03% gadījumu, tas pat nav procents.

Biežāk sasprūdumi rodas situācijās, kad, veicot naudas iemaksu, klients nav pārliecinājies, vai banknotes ir atbilstošā stāvoklī, piemēram, nav samirkušas, saburzītas, salipušas ar kādu uzlīmi vai aptītas ar kancelejas gumiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm