tv3.lv

Grīziņkalnā nebrīdina par kanalizācijas tīrīšanas darbiem: no rīdzinieku klozetpodiem ārā šļācas fekāliju strūklas

Edgars no Zvaigžņu ielas Grīziņkalnā mierīgi savā dzīvoklī pavadījis pēcpusdienu, līdz vannasistabā atskanēja troksnis. Vīrieti pārsteidza fekāliju strūklaka, kas šļācās ārā no klozetpoda.

Edgars izskrēja ārā no mājas un pamanīja, ka pagalmā notiek maģistrāles kanalizācijas tīklu tīrīšanas darbi. Vīrietim paveicies, ka konkrētajā brīdī bijis mājās, ātri noreaģējis un steidzis visu tīrīt. Taču rīdzinieks ir pārsteigts, ka par šādiem darbiem neviens mājas iedzīvotājiem neteica ne pušplēsta vārda.

Edgars
piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu

Manā mājā pirmajā stāvā gandrīz metra augstumā izšļācās fekāliju strūklaka, otrajā stāvā tas pats. Viņi veica nesankcionētus darbus, turklāt ļoti neprofesionāli. Jautāju uzņēmuma darbiniekam, kas šeit notiek, taču viegli necenzētā formā mani “pasūtīja” tālāk.

Apsaimniekotāja mājai nav, Edgars pats ir uzņēmies šo lomu, tāpēc labprāt būtu sagaidījis “Rīgas ūdens” darbiniekus un informējis pārējos mājas iedzīvotājus par plānotajiem darbiem.

Arī Mariannu un Valentiju, atgriežoties dzīvoklī, vannasistabā sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Viņi vēlējās uzņemt ciemiņus, taču joprojām nav iespējams atbrīvoties no nepatīkamās smakas.

“Rīgas ūdens” pārstāvis Sandris Vanzovičs gan norāda, ka viņiem nav iedzīvotājiem jāpaziņo, ja veic iepriekš neplānotus darbus. Šajā gadījumā saņēma izsaukumu no dzīvokļa, kur bija aizsērējusi kanalizācija.

Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācijas vadītājs Vitolds Peipiņš piekrīt, ka šādās situācijās, kad veic avārijas darbus, “Rīgas ūdenim” nav pienākums iedzīvotājus iepriekš brīdināt.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm