tv3.lv

Iespaidīga kolekcija! Rīgas Roberta hobiju “apdraud” pasta brokeri

Rīdzinieki Daiga un Roberts nu jau gadu ir precēts pāris. Abi iepazinušies gan krietni agrāk. Un jau tobrīd Roberts ar pilnu sirdi un dvēseli sevi dēvēja par alus skārdeņu kolekcionāru. Vienīgo Latvijā, kura kolekcijā, kas izvietota nelielā divistabu dzīvoklī, ir teju 9000 bundžu.

Azartā ierauta arī sieva, un tieši Daiga uzņēmusies starptautisko attiecību speciālista un pārrobežu sadarbības koordinatora lomu kolekcijas papildināšanai.

Izcils partners un kolekcijas papildinātājs atrasts arī Dienvidamerikas valstī Čīlē. “Facebook” iepazītais Ernesto uz Latviju ar pasta starpniecību arī nosūtījis paku ar vairāk nekā 100 dažādām tukšām alus skārdenēm. Bet, ka tavu neražu, Robertam tik svarīgais sūtījums, kas citiem varētu šķist kā atkritumi, iestrēdzis “Latvijas Pastā”.

Pāris uzskata, ka sūtījuma saņemšanai ir visi nepieciešamie dati. Pasta brokeri uzskata pretēji. Šis nebūt neesot pirmais starpvalstu sūtījums, kas pēc jaunās sūtījumu deklarēšanas sistēmas ieviešanas iestrēdzis pastā. Taču tik lielu izmisumu Daiga vēl neesot piedzīvojusi, lai vīrs beidzot varētu saņemt sūtījumu no Čīles.

“Latvijas Pasta” Muitas lietu vadības daļas vadītājs Mārtiņš Līvs skaidro, ka sūtītājs nav korekti noformējis pavadzīmi, kā rezultātā pasta darbiniekiem īsti neesot skaidrs, vai tā ir dāvana, vai tomēr komerciāls sūtījums. Turklāt nav arī zināms konkrēts paciņas saturs. “Spriežot pēc sarakstes, klients iniciē nosūtītāju mānīties, kas nav tas labais tonis šajā procesā. Tas mums rada papildus aizdomas.”

Roberts ar Daigu atver sūtījumu no Čīles:

Jāsaka godīgi, šī nebūt nav pirmā reize, kad Bez Tabu redzeslokā nokļūst likstas ar pasūtījumu saņemšanu un nosūtīšanu pēc jaunās sistēmas ieviešanas. “Latvijas Pasts” tomēr rada kompromisu ar Daigu un Robertu, un neilgi pēc sižeta tapšanas pāris tiek pie kārotās paciņas, iesūtot arī video ar labo vēsti.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm