Iļģuciema iedzīvotāji protestē: pie daudzdzīvokļu nama logiem paredzēts būvēt pieturvietu

Dagmāras ielas 14. nama iedzīvotāji Iļģuciemā ar bažām noraugās uz remontdarbiem tieši pretī mājai. Rīdzinieki nejauši uzzinājuši, ka tieši blakus logiem drīzumā atradīšoties 5. tramvaja pietura.

Iļģuciemā šobrīd notiek sliežu maiņa, lai jau drīzumā šeit varētu kursēt zemās grīdas tramvaji. Dagmāras ielas 14. nama iedzīvotāji gan nav sajūsmā, jo līdz ar šiem remontdarbiem arī pieturvietu izvietojums mainīšoties.

Iedzīvotāji zina teikt, ka esot paredzēts apvienot Buļļu un Bēnes ielas pieturas, kas atradīšoties tieši pretī Dagmāras ielas 14. namam. Rīdzinieki dzirdējuši, ka tikšot upurēti arī pāris koki, kurus iedzīvotāji paši savām rokām iestādījuši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sevišķi noskaitusies ir Ināra, kura dzīvo pirmajā stāvā. Viņa norāda uz plaisām ēkas sienā, kas radušās, garām braucot tramvajam. Sieviete uzskata, ka jaunās izmaiņas vēl vairāk apdraudēšot ēkas stāvokli.

Rīdziniekiem gan nav skaidrs, kāpēc jaunā pietura nevarētu palikt turpat, kur šobrīd.

Visi nama iedzīvotāji ir kategoriski pret jauno pieturvietas izvietojumu, esot pat savākti paraksti, kurus iesniegšot domei. Tomēr “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane gan uzsver, ka rūpīgi tikusi analizēta tramvaja jaunā pieturvieta. Viņa norāda, ka jaunais, zemās grīdas tramvajs ir 45 metrus garš, vecais ir krietni īsāks. Ja pieturvietu atstātu turpat, kur šobrīd, tad tiktu aizšķērsota iebraukšana pagalmā.

Tāpat tiekot noliegtas iedzīvotāju bažas – nevienu koku nenozāģēšot. Baiba Bartaševiča-Feldmane skaidro, ka izmaiņas iedzīvotājiem nākšot tikai par labu – jaunais tramvajs būšot klusāks, arī putekļu daudzums samazināšoties.

Šobrīd paredzēts, ka visi remontdarbi jāpabeidz līdz pat gada beigām.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm